Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 07:58:54

Witam przyłapałam wczoraj swojego narzeczonego jak siedział i chodził w moich szpilkach wróciłam wcześniej z pracy a on siedział sobie w salonie przed TV w moich szpilkach spanikował jak otwierałam drzwi starał się je zamknąć ale nie wyszło i złapałam go w moich butach jak chodził nawet jakoś mu to idzie zgrabnie i fajnie wygląda . Teraz nie wiem co robić pozwolić mu na to czy pochować wszystkie buty przed nim czy porozmawiać z nim o tym jak na teraz była awantura :(

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 08:46:18

yhy i nowe konto i anonim.. jak jesteś facetem i lubisz sie przebierać za kobietę to rób to , nas to nie interesuje

Anonim

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 08:53:51

na szafie od: 07.2014 chcesz to mogę dodać na normalne forum dla mnie nie problem ale wolę tak żeby znajome nie widziały korzystają z szafy

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 09:41:46

Jaki ty masz nr buta?omnomnom

Anonim

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 10:22:54

39/40 zależy od buta mój ma 40 ale jakoś ubrał moje szpilki :( . Co mam robić teraz zezwolić mu ??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 11:03:34

Ale kto robił awanturę? Jak on robił to uważam, że skandaliczne zachowanie. Nie dość, że bierze czyjeś buty to jeszcze nawet nie przeprosi. Ja bym swoich butów nie dała, rozepcha łapskami i potem takie rozklapane. Niech sobie swoje kupi, a nie będzie na czyimś żerować. W życiu bym na takie coś nie pozwoliła. Nie toleruję czegoś takiego czyjeś brać bez pytania. Ja rozumiem, że niby wspólne, że nie trzeba nikogo ograniczać i takie tam, ale bez przesady!

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 12:58:56

a może nie nosił a upajał się ich zapachem :D

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 14:43:17

Zboczony i tyle konflikt Ciekawe jakie jeszcze ma dewiacje . Az strach się bać ! ??

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 17:15:21

żadna nowina .
pewnie sam założyłeś ten wątek abyśmy padły z zachwytu konflikt

Anonim

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 19:00:00

Właśnie miał je na sobie ja mu zrobiłam awanturę że zakłada moje buty .

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 19:42:29

I co w związku z tym? Rób co chcesz, twój facet nie nasz, pozwolisz albo i nie, zrobisz co zechcesz, jeżeli ci przeszkadza to nie pozwolisz, jeżeli jednak nie rusza to ciebie to będziecie zakładać na zmianę...sama piszesz że nawet całkiem w nich wygląda;)

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 21:03:46

Cytat

na szafie od: 07.2014 chcesz to mogę dodać na normalne forum dla mnie nie problem ale wolę tak żeby znajome nie widziały korzystają z szafy

dodaj :) skoro to nie problem

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 21:13:21

Uświadomił Ci,że masz wielką stopę :)

Wątek? No cóż, jeden z tych wymyślonych na potrzeby fetyszysty. Ściema, bo: 1. Żadna kobieta nie będzie wiecznie trzymała butów pod kluczem.
2. Żadna kobieta nie zgodziłaby się na wciskanie jej szpilek na stopę o numer większą.
I tu wpadłeś, a ten twój nr 40 jakoś mnie nie przekonał :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-11 21:28 przez PaniGami.

Anonim

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 21:35:18

Po 1 primo nie trzymam butów pod kluczem są w przedpokoju dostępne po 2 primo nie wciskał się w moje szpilki założył normalnie a po 3 primo rozmiar rozmiarowi nie równy zależy od wkładki . Ja mam 39/40 zależy od buta i rozmiaru wkładki

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Facet w szpilkach przyłapany

11 kwi 2018 - 21:49:23

Cytat

Po 1 primo nie trzymam butów pod kluczem są w przedpokoju dostępne po 2 primo nie wciskał się w moje szpilki założył normalnie a po 3 primo rozmiar rozmiarowi nie równy zależy od wkładki . Ja mam 39/40 zależy od buta i rozmiaru wkładki
Gdyby nie to "primo" tekst straciłby sens :D
To chyba dobrze,że Twój "facecik" ma takie stópki,bo możecie nosić szpilki na zmianę. Będzie tani w utrzymaniu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-11 21:50 przez PaniGami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weryfikacja konta