Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 08:43:45

Witajcie. Zadaje takie pytanie anonimowo ponieważ niektóre osoby bywają złośliwe :-) mimo że jestem młodą osobą zawsze mam odwieczny problem co ubrać co będzie pasować. Otóż upatrzylam sobie taką sukienkę i myślę o czarnych rajstoapch matowych czarnych butach i na przełamanie czerwona torebkę co o tym myślicie? Nie lubię cielistych rajstop ponieważ mam nieładne nogi i zwyczajnie źle się w nich czuje. Może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje?

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 08:56:04

Wg mnie wybór czarnych rajstop do takiej sukienki o kiepskie połączenie, ale oczywiście to moje zdanie, ale żeby nie było takie nieuzasadnione to dlatego, że nie podoba mi się połączenie granatu/niebieskiego z czarny. Poza tym zawsze czarne rajstopki kojarzyły mi się z zimą, a to sukienka bardziej letnia niż zimowa. Może warto spróbować z rajtkami np w graficie,takim ciemno-szarym kolorze. Oczywiście cielisty byłby najlepszy, ale oczywiście nie może być tak łatwo :/

Anonim

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 09:05:24

Grafit ciemno szary jak najbardziej a wtedy jakie buty do tego. Tez w odcieniu szarości?

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 12:54:56

skoro sukienka jest z granatem to ja bym wybrała rajstopy granatowe. Czerwien z granatem świetnie wygląda wiec czerwona torebka jak najbardziej by pasowała. Ale buty wtedy koniecznie granatowe bo w innym kolorze beda sie odcinać i skrócą optycznie nogi a poza tym za duzo juz sie będzie dzialo.

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 15:10:25

kup granatowe kup cieliste
załóz ocenimy.

Jakie rajstopy do takiej sukienki

03 maj 2018 - 10:14:50

cieliste rajstopy i czarne buty.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie rajstopy do takiej sukienki

09 maj 2018 - 08:21:03

Cienkie i z jakimś delikatnym wzorkiem. Zainspiruj się rajstopami od Gabrielli, mają wiele ciekawych modeli, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Ja tak zawsze robię - przeglądam ich nowości i zawsze trafiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca i wielki dylemat