Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

4 minuty temu

zakupy internetowe

29 minut temu

Budowa domu

33 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 08:43:45

Witajcie. Zadaje takie pytanie anonimowo ponieważ niektóre osoby bywają złośliwe :-) mimo że jestem młodą osobą zawsze mam odwieczny problem co ubrać co będzie pasować. Otóż upatrzylam sobie taką sukienkę i myślę o czarnych rajstoapch matowych czarnych butach i na przełamanie czerwona torebkę co o tym myślicie? Nie lubię cielistych rajstop ponieważ mam nieładne nogi i zwyczajnie źle się w nich czuje. Może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje?

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 08:56:04

Wg mnie wybór czarnych rajstop do takiej sukienki o kiepskie połączenie, ale oczywiście to moje zdanie, ale żeby nie było takie nieuzasadnione to dlatego, że nie podoba mi się połączenie granatu/niebieskiego z czarny. Poza tym zawsze czarne rajstopki kojarzyły mi się z zimą, a to sukienka bardziej letnia niż zimowa. Może warto spróbować z rajtkami np w graficie,takim ciemno-szarym kolorze. Oczywiście cielisty byłby najlepszy, ale oczywiście nie może być tak łatwo :/

Anonim

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 09:05:24

Grafit ciemno szary jak najbardziej a wtedy jakie buty do tego. Tez w odcieniu szarości?

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 12:54:56

skoro sukienka jest z granatem to ja bym wybrała rajstopy granatowe. Czerwien z granatem świetnie wygląda wiec czerwona torebka jak najbardziej by pasowała. Ale buty wtedy koniecznie granatowe bo w innym kolorze beda sie odcinać i skrócą optycznie nogi a poza tym za duzo juz sie będzie dzialo.

Jakie rajstopy do takiej sukienki

04 kwi 2018 - 15:10:25

kup granatowe kup cieliste
załóz ocenimy.

Jakie rajstopy do takiej sukienki

03 maj 2018 - 10:14:50

cieliste rajstopy i czarne buty.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie rajstopy do takiej sukienki

09 maj 2018 - 08:21:03

Cienkie i z jakimś delikatnym wzorkiem. Zainspiruj się rajstopami od Gabrielli, mają wiele ciekawych modeli, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Ja tak zawsze robię - przeglądam ich nowości i zawsze trafiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca i wielki dylemat