Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

penidrol max opinie

29 gru 2017 - 18:31:51

Nie mogę przestać myśleć o tym co mnie spotkało, wyć mi się chce. A wszystko przez penidrol max. Jesli nie wiecie co to takiego(też do wczoraj nie wiedziałam) jest to środek na powiększenie penisa(rzekomo). Wczoraj mój facet poszedł pod prysznic i prosił mnie żebym sprawdziła na szybko na jego poczcie czy przyszedł na maila kod dostępu do tv który wykupiliśmy. Przyszedł, ale pod tym mailem wielką czcionką w tytule zobaczyłam- PENIDROL MAX- powiększanie penisa. Zamówienie zrealizowane.

Oczywiście nie wytrzymałam i wlazłam w to- okazało się że on kupił sobie ten penidrol max!!! po co mu to? serio ma jakiś kompleks? nigdy o tym nie mówił a i powodów raczej nie ma. Co o tym myslicie? dlaczego faceci to robią? jestem ciekawa waszych opinii bo mnie to dobiło totalnie że prawie 30 letni facet ma takie pomysły i zachowuje się w taki sposób. Co byście zrobiły?

penidrol max opinie

29 gru 2017 - 18:38:39

Nie rozumiem w ogole oburzenia, wystarczy go spokojnie spytac, a nie wypisywac takie rzeczy na forum.

penidrol max opinie

03 sty 2018 - 09:32:31

faktycznie rozmowa będzie najlepszym pomysłem. Może facet jak to facet, zawsze chce więcej i chce popróbować. Może kumple w pracy nagadali, różnie to bywa. A mężczyźni często na TYM punkcie są bardzo wrażliwi.
@marlenabogucka a jakie rzeczy można wypisywać na forum? chyba właśnie po to ono jest żeby można było się wygadać/ poradzić/ porozmawiać na KAŻDY temat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-03 09:33 przez maalwinnkaa.

penidrol max opinie

18 sty 2018 - 08:35:07

Cytat
maalwinnkaa
faktycznie rozmowa będzie najlepszym pomysłem. Może facet jak to facet, zawsze chce więcej i chce popróbować. Może kumple w pracy nagadali, różnie to bywa. A mężczyźni często na TYM punkcie są bardzo wrażliwi.
@marlenabogucka a jakie rzeczy można wypisywać na forum? chyba właśnie po to ono jest żeby można było się wygadać/ poradzić/ porozmawiać na KAŻDY temat.

dokładnie zgadzam się

Anonim

penidrol max opinie

18 sty 2018 - 09:40:13

przemyślałam i jednak podejrzewam jakąś męską fanaberię lub głupi żart, jak chce to niech kupuje i stosuje, sam zobaczy po chwili że to pic na wodę i zrezygnuje pewnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-18 09:41 przez Anonim.

penidrol max opinie

18 sty 2018 - 18:44:16

Zgadza się, nie ma się o co wściekać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomożesz sprawdzić chłopaka?