Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 11:20:20


piękne sukienki tylko autorka pisała ze jest niska ma odtajacy brzuch masywne nogi, wiec raczej nie dla niej takie fasony



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-30 11:20 przez edekzkrainykredek2.

Anonim

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 12:30:02

Cytat
edekzkrainykredek2

http://www.lejdi.pl/p9844,dluga-suknia-z-plisowaniem-na-biuscie-i-krysztalkami-na-ramionach-suknia-w-stylu-greckim-na-wesele.html

http://www.lejdi.pl/p9083,sukienki-dla-druhen-sukienka-dla-swiadkowej-sukienka-na-wesele-jasny-roz.html

http://www.lejdi.pl/p8958,dluga-jasnorozowa-suknia-z-koralikami-i-drapowanym-gorsetem.html

Takie coś miałam na myśli. Moim zdaniem pasują dla młodej osoby :)

piękne sukienki tylko autorka pisała ze jest niska ma odtajacy brzuch masywne nogi, wiec raczej nie dla niej takie fasony





No dokładnie zgadzam się też mi się tak wydaje :-) ze spodniami bluzkami nie mam problemu :-) idę podoba mi się kupuje. Czasami nawet nie przymierzam bo wiem że dobrze będę w tym wyglądać i faktycznie nie mylę się. Ze sukienkami mam taki problem że ich nie lubię źle się czuje w każdej którą przymierze. I może to jest problem że nie lubię sukienek a nie to że nie wiem która mi pasuje. W moim odczuciu w każdej źle wyglądam :-/

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 12:37:08

wiem, że wszelkie tabele i strony internetowe polecają w tej sytuacji rozkloszowane sukienki, sukienki odcinane pod biustem ale ja mam podobna figurę i okropnie w takich wyglądam. U mnie najlepej sprawdza się sukienka z podszewką lub sztywniejszym materiałem, lekka bombka, wtedy odciąga się uwagę od brzucha, a szerszy dół jest niby efektem bombki ;))

Anonim

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 12:46:24

Dziękuję za radę :-)

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 12:52:41

Cytat

Dziękuję za radę :-)

a myślałaś nas spódnicą i jakąś koszulą? skoro nie lubisz sukienek:)

Anonim

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 12:59:50

Oczywiście :-) nawet posiadam spódniczkę z baskinka i nawet dobrze się w niej czuje. Ale chciałabym w końcu polubić te sukienki. :-) w tym roku i w przyszłym czekają mnie same okolicznościowe imprezy. 2 Weselela sylwester 2 komunie chrzciny (mam być chrzestna) I chciałabym mieć jakąś sukienkę bo dziwnie jak na wszystkie te imprezy poszłabym jednakowo ubrana.:-)

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 13:33:52

Cytat

Oczywiście :-) nawet posiadam spódniczkę z baskinka i nawet dobrze się w niej czuje. Ale chciałabym w końcu polubić te sukienki. :-) w tym roku i w przyszłym czekają mnie same okolicznościowe imprezy. 2 Weselela sylwester 2 komunie chrzciny (mam być chrzestna) I chciałabym mieć jakąś sukienkę bo dziwnie jak na wszystkie te imprezy poszłabym jednakowo ubrana.:-)

to musisz przełamać barierę w głowie i odblokować sie na sukienki

Anonim

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 16:47:47

Cytat
edekzkrainykredek2
Oczywiście :-) nawet posiadam spódniczkę z baskinka i nawet dobrze się w niej czuje. Ale chciałabym w końcu polubić te sukienki. :-) w tym roku i w przyszłym czekają mnie same okolicznościowe imprezy. 2 Weselela sylwester 2 komunie chrzciny (mam być chrzestna) I chciałabym mieć jakąś sukienkę bo dziwnie jak na wszystkie te imprezy poszłabym jednakowo ubrana.:-)

to musisz przełamać barierę w głowie i odblokować sie na sukienki







Próbuje próbuje może w końcu mi się to uda :-) będę na zakupach będę mierzyć różne fasony kolory długości i może w którejś będę się czuła naprawdę dobrze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! O co mu chodzi?