Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 17:40:08

Dziewczyny znalazłam o to taką sukienkę w moim rozmiarze :-) bardzo mi się podoba. A Wy co na jej temat myślicie?



Sukienka do figury

29 lis 2017 - 17:44:01

niestety nie dla ciebie .
odcinana w tym pasie to jest tylko wyłącznie dla szczupłej tali.

Anonim

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 18:05:45

Zaryzykuję zamówię przymierze i się przekonam :-) I na pewno dam znać :-) Może akurat mi się spodoba bo ze mną różnie bywa :-) najwyżej odesle :) dzięki wszystkim za odpowiedzi i rady :)

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 18:49:55

polecam takie



Sukienka do figury

29 lis 2017 - 19:45:13

Cytat
marlenabogucka
Ta srebrna jest swietna!

Mi też się mega podoba :)

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 19:46:48

Cytat
banach
niestety nie dla ciebie .
odcinana w tym pasie to jest tylko wyłącznie dla szczupłej tali.
zgadzam sie zupełnie falbany jeszcze ją pogrubiąa tam gdzie jest wcięcie w talii pewnie sie nie zmieśći bo pisała ze ma bardzo odstajacy brzuch , do tego nie ma to jak kupować sukienkę w dużym rozmiarze prezentowana na szczupłej modelce, ale autorka wątku ma swoje zdanie i na każde inne odpowiedź, pytała o poradę oi wybrała sukienkę w której bedzie wyglądała bardzo nie korzystnie i założę sie ze nawet jak nie będzie wyglądała dobrze i tak w niej będzie chodzić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 19:47 przez edekzkrainykredek2.

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 19:47:02

Cytat

Dziewczyny znalazłam o to taką sukienkę w moim rozmiarze :-) bardzo mi się podoba. A Wy co na jej temat myślicie?

Ja choć noszę M więc ani duży, ani mały rozmiar to nie ubrałabym takiej bo wiem, że bym w niej grubo wyglądała, zwłaszcza przy tak odkrytych ramionach. DO takiej sukienki trzeba być naprawdę szczupłą

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 19:56:25

Ja również odradzam Ci sukienkę, którą wybrałaś. Nie będziesz w niej dobrze wyglądać. Posłuchaj rad i propozycji dziewczyn, które wypowiadały się przede mną, naprawde dobrze na tym wyjdziesz. Mam nadzieje, że znajdziesz sukienkę, w której będziesz wyglądać i czuć się dobrze.

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 20:28:33

obstawiam ze masz figure jabłka popatrz sobie na geslerowa ona świetnie ma dopasowane stroje do swojej figury a jest własnie jabłuszkiem. POza tym jak wpiszezs w google co powinna nosic osoba o figurze jabłko wyskoczy ci wiele propzycji wiec zawsze cos dopasujesz. To co prezentujesz nie jest dla ciebie przy takiej figurze nie powinnas odsłaniac ramion ani dodawac sobie kg w postac falban w miejscu newralgicznym czyli na brzuchu

Anonim

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 21:04:06

Mam odpowiedz bo jetes po prostu uszczypliwa :-)

Może znajdę jakieś swoje zdjęcie które prezentuje moją figurę to wstawię i zobaczycie jaką mam figurę. Na pewno nie jabłko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 21:05 przez Anonim.

Sukienka do figury

29 lis 2017 - 23:40:53

Cytat

Mam odpowiedz bo jetes po prostu uszczypliwa :-)

Może znajdę jakieś swoje zdjęcie które prezentuje moją figurę to wstawię i zobaczycie jaką mam figurę. Na pewno nie jabłko :)
no to skoro nie jabłko to tu masz fotkę i sobie dopasuj a potem poszukaj w necie jakie ciuchy sa odpowiednie dla danej sylwetki

Anonim

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 08:03:10

Cytat
agata74
Mam odpowiedz bo jetes po prostu uszczypliwa :-)

Może znajdę jakieś swoje zdjęcie które prezentuje moją figurę to wstawię i zobaczycie jaką mam figurę. Na pewno nie jabłko :)
no to skoro nie jabłko to tu masz fotkę i sobie dopasuj a potem poszukaj w necie jakie ciuchy sa odpowiednie dla danej sylwetki



Oo widzisz najbardziej pasuje do mnie ta cegła. Dodała bym zdjęcie ale mam tylko w kurtce gdzie mnie widać całą :-)

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 08:34:24

skoro cegła to jesteś kłoda .
Myślę że tylko lużne bez żadnego mocnego wcięcia .
A co do Geslerowej ona nie ma żadnego pomysłu na ubrania , według mnie jest zle ubrana , te jej kiecki tuniki i getry ohyda .
Nóżki krzywe no i klops.

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 08:39:27

Ja bym Ci zaproponowała prostą, delikatną, sukienkę do ziemi. Będzie bardzo elegancko i myślę, że będziesz się dobrze czuła wyglądając na wyższą i smuklejszą :)

Anonim

Sukienka do figury

30 lis 2017 - 10:25:35

Tylko jestem młodą osobą no i niska :) zastanawiam się czy suknie do ziemi nie będą dla mnie zbyt poważne :) w weekend wybieram się na zakupy więc poprzymierzam sobie trochę sukienek i będę pamiętała o waszych sugestach. Dziękuję za rady. Jak coś zakupie to być może się pochwale :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! O co mu chodzi?