Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 10:39:27

highhope czemu uważasz tą kurtkę za dziecinną?

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 11:05:38

To ta ze śmietnika?

Wrzuciły do śmietnika jak ty ;) a potem pisały durne posty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-15 11:06 przez monic0.

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 11:41:32

Jak komuś sie podoba moze nosić

Anonim

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 11:48:55

monic0 To nie jest ta sama kurtka. Ta w śmietniku nie jest moja, a post założony został przez moją siostrę i z tego co wiem to tamto zdjęcie zostało znalezione w necie.

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 13:27:02

Okropna ta kurtka. Faktycznie wygląda jak dla dziecka, sama bym ją wyrzuciła ale jak ktoś chce to niech w niej chodzi.

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 14:35:33

Cytat
monic0
To ta ze śmietnika?

Wrzuciły do śmietnika jak ty ;) a potem pisały durne posty
To na bank ta sama kurtka ;)

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 15:59:14

Dla mnie również jest okropna ale każdy ma swój styl i gust wiec jak tobie się podoba nie patrz na opinie innych tylko nos

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 16:41:42

Nie podoba mi się. Dla dziecka jedynie ok.

Anonim

Różowa kurteczka, co sądzicie?

15 paź 2017 - 22:48:11

Kurtka ze zdjęcia w śmietniku z wątku "???takie coś".

Moja kurteczka z tego wątku.

Jeżeli waszym zdaniem to jedna i ta sama kurtka to gratuluję.
Tak jak wcześniej pisałam wątek "???takie coś" został założony przez moją siostrę na prośbę jej chłopaka.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-15 22:51 przez Anonim.

Różowa kurteczka, co sądzicie?

16 paź 2017 - 07:43:48

Cytat

Kurtka ze zdjęcia w śmietniku z wątku "???takie coś".

Moja kurteczka z tego wątku.

Jeżeli waszym zdaniem to jedna i ta sama kurtka to gratuluję.
Tak jak wcześniej pisałam wątek "???takie coś" został założony przez moją siostrę na prośbę jej chłopaka.
to swoją drogą ty nie jestes w porządku . Teraz nam mówisz że wątek załozyła siostra potem że jej chłopak sory DECYDUJ sie w końcu albo przestań pokazywać te kurtki .
Jak dla mnie to dzieciniada , mam wrażenie że jestes małolatem .
WSzystkie dziewczyny piszą ci a ty swoje piszesz jesli chcesz naprawdę cos pokazac to pisz nam tu prawdę a nie owijanie.

Różowa kurteczka, co sądzicie?

16 paź 2017 - 07:46:51

Cytat
banach
Kurtka ze zdjęcia w śmietniku z wątku "???takie coś".

Moja kurteczka z tego wątku.

Jeżeli waszym zdaniem to jedna i ta sama kurtka to gratuluję.
Tak jak wcześniej pisałam wątek "???takie coś" został założony przez moją siostrę na prośbę jej chłopaka. to swoją drogą ty nie jestes w porządku . Teraz nam mówisz że wątek załozyła siostra potem że jej chłopak sory DECYDUJ sie w końcu albo przestań pokazywać te kurtki .
Jak dla mnie to dzieciniada , mam wrażenie że jestes małolatem .
WSzystkie dziewczyny piszą ci a ty swoje piszesz jesli chcesz naprawdę cos pokazac to pisz nam tu prawdę a nie owijanie.

dokładnie kurtka może inna ale po jednych pieniądzach i jak sie okazuje rodzinna sprawa, ciekawe czy chłopaka podniecają kurtki fotografowane na śmieciach czy jak?:)

Różowa kurteczka, co sądzicie?

16 paź 2017 - 14:49:34

Realne postanowienie ,bez tabletek ,bez chemi .Mocne postanowienie.Wiara w siebie,daje efekty...Pozdrawiam

Różowa kurteczka, co sądzicie?

16 paź 2017 - 15:18:32

Cytat
kukingaku
Nie lubię krótkich kurteczek bo mi jest w nich poprostu zimno na tomiast jeżeli ty lubisz to jak najbardziej w niej chodź.
Nie przejmuj się tymi wszystkimi beznadziejnymi komentarzami że nie modne,że nadaje się dla psa.
Teraz modne jest to w czym chodzą blogerki albo połowa świata.
Nie ważne czy komuś pasuje to do figury.
Brak gustu i taktu,zbiorowa masówka i kopowianie.
Trzeba mieć swój styl i reprezętować go z godnością.
Pozdrawiam.
Pewnie tez mnie zminusują ;)mam podobne zdanie, mnie kurtka sie nie podoba bo bym miała gołe nery a ja zmazluch i nie mój kolor.

Cytat
highhope
owszem trzeba miec swój styl i szanować styl innych. Ale jak cos jest zwyczajnie brzydkie i dziecinne no to ...
pamiętaj ze to Twoja ocena subiektywna wiec jednemu sie bedzie podobac Twój styl, a innemu nie. I ja nie jestem za tym by zadawalac innych jesli chodzi o ubieranie sie bo to Ty masz sie dobrze czuć w swoich ciuchach a jak sie zadawala innych to człowiek jest przebrany a nie ubrany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-16 15:22 przez agata74.

Różowa kurteczka, co sądzicie?

16 paź 2017 - 15:22:45

Ja już tez jak stara baba byle plecy byly zakryte:)) za to mona mama się cieszy ze w płaszczu latam bo za nastolatki to byle jak najkrótsza:)

Różowa kurteczka, co sądzicie?

17 paź 2017 - 13:01:47

Dawno nie modna ale każdy ma swój gust. Jeśli dobrze bys sie w niej czuła i tobie sie podoba to chyba najważniejsze natomiast ja osobiscie bym jej nie załozyla :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie? Czyja to wina?