Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siostra podkrada mi ubrania!

12 paź 2016 - 09:24:48

Po pierwsze nie uważam aby to było takie ssstraszne pomiędzy siostrami. Po drugie: bierz jej ciuchy takie ulubione. Po trzecie: nachodź ją na uczelni żeby ci oddała twoje rzeczy, które ma na sobie, z jakąś jej najgorszą szmatą na zmianę. Po kolejne: przygaduj, że sama nie ma gustu i nie potrafi sobie nic ładnego kupić dlatego bierze twoje.
P.S. Nie wiem jaka by to musiała być zamykana szafa, bo zazwyczaj te zamki można otworzyć nawet zapałką...Może stara szafa gdańska...ale biorąc pod uwagę jej koszt to taniej wyszłoby dobudowanie pokoju z zamkiem w drzwiach

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Siostra podkrada mi ubrania!

12 paź 2016 - 09:44:23

@czarownicaao ja zasugerowałam w temacie wątku, że "trudne przypadki" również reagują na rozmowy i tyle - jestem takim przypadkiem i stanowcza rozmowa odniosła skutek hehehe, no tak jak mówiłam, rada z doświadczenia ;)

Siostra podkrada mi ubrania!

12 paź 2016 - 11:05:39

Cytat
malmie
@czarownicaao ja zasugerowałam w temacie wątku, że "trudne przypadki" również reagują na rozmowy i tyle - jestem takim przypadkiem i stanowcza rozmowa odniosła skutek hehehe, no tak jak mówiłam, rada z doświadczenia ;)

Ok,ok-zrozumiałam sens,ale wydawało mi się,że mogłam Cię w pewien sposób urazić.Masz rację,że wystarczy odpowiednio do sprawy podejść-jasne.super

@alicja70
Chyba,że autorka wstawi do szafy/szafki,którą posiada dodatkowy zamek,taki z małym kluczykiem.Tylko obawiam się,że i na to siostra znajdzie sposób.Ha,ha,ha...:D:D:D
Nachodzenie jest jakimś sposobem,ale wymaga nakładu czasu.
Albo kufer na ciuszki zamykany na kłódkę.
Kiedyś były takie piekne kufry,dawno temu.
Ha,ha,ha...:D:D:D

@Anonim
Autorko,kup sobie taki oto kufer,później wykombinuj
jakieś zamknięcie i na końcu wejdź tam sama.
Jak siostra go otworzy,to wyskoczysz i na Nią nawrzeszczysz.
Buahahahahaha!!!idea:D:D:D

Oj...przecież ja sobie żartuję.To miał być żarcik dla rozbawienia wszystkich.
Wybaczcie.
Pisząc poważnie to rada @malmie jest raczej najbardziej sensowna.
Wydaje mi się,że przede wszystkim powinnyście szczerze,spokojnie porozmawiać.
Spróbuj autorko wytłumaczyć,jak bardzo Cię to denerwuje.
Szybciej coś wskórasz,niż takim wyszukiwaniem sposobów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-12 20:30 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stresująca praca, zwolnić się?