Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Hej dziewczyny, wy też tak macie?

14 wrz 2016 - 14:18:47

Mam problem z partnerem, jesteśmy małżeństwem od 7 lat, na początku, wszystko w życiu seksualnym układało się jak w bajce, jednak w którymś momencie on zaproponował mi abyśmy spróbowali foot job, na początku nie byłam przekonana co do tego, prosił mnie o to ciągle, kocham go, więc w końcu się zgodziłam. Wszystko było w porządku do chwili, kiedy to chwycił za moje kapcie. Na początku nic nie mówiłam, później zaczęło mnie to irytować, ciągle zalane kapcie nasieniem, tolerowałam to, jednak w którymś momencie, życie seksualne pomiędzy nami niemalże wymarło zupełnie, natomiast On dogadzał sobie wyłącznie moimi kapciami, nawet w łóżku kiedy spałam czuję, że coś buja materacem, odwracam się a on w mojej obecności kiedy spałam ukradł sprzed łóżka moje kapcie i się nimi zabawiał. Próbowałam z nim na ten temat rozmawiać, namawiałam do zmian w życiu erotycznym, próbowałam wprowadzić coś nowego, próbowałam go namówić abyśmy wspólnie poszli do seksuologa, jednak on mnie zawsze zbywał... przestałam nosić kapcie, to w końcu zabrał się za moje buty.
Najbardziej mnie zabolało to, kiedy przyłapałam go jak byliśmy na gościnie u mojej koleżanki, a on poszedł niby do toalety niby to na siku, nie ma go długo i nie ma, więc się zaniepokoiłam, poszłam sprawdzić czy wszystko jest w porządku i przyłapaliśmy go na zabawianiu się kapciami koleżanki które leżały w koszu brudne do prania... skończył w nich jak jakaś niewyżyta świnia.
Koleżanka początkowo była zszokowana, a następnie zareagowała śmiechem, teraz przez tą żenującą sytuację, nie spotykamy się już z koleżanką, próbowałam ją przeprosić za jego zachowanie, odkupić kapcie. To dobra koleżanka była, która od tamtej chwili mnie unika...
Jego za to, nic ta wpadka nie nauczyła, bo następnym razem w gościnie zrobił to z kapciem mojej siostry, za co już mam do niego ogromny żal i tego czynu nigdy mu nie wybaczę. Najgorsze co zrobił, co w ogóle nie mieści się w mojej psychice, to że pod kątem rzekomej pomocy przy remoncie u moich rodziców, zrobił to z kapciami mojej mamy, w które po prostu się zlał jak jakiś prymityw, na czym przyłapał go mój tata i opowiedział mi o wszystkim :(
Powiedzcie, czy spotkałyście się z czymś takim?
Co ja mam z nim zrobić?
Mimo wszystko dalej go kocham, chcę mu pomóc, jednak on tej pomocy nie chce przyjąć :(

Hej dziewczyny, wy też tak macie?

14 wrz 2016 - 14:31:16

Wybacz, ja jestem fetyszystą, ale żeby wymienić żonę wyłącznie na kapcie?Sorry nie kumam gościa... wyślij go na leczenie, takie coś wygląda już na chorobę...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Hej dziewczyny, wy też tak macie?

14 wrz 2016 - 14:57:54

Masz w chałupie dewianta, może stać się agresywny jak dopływ "świeżych" kapci się skończy albo zacznie szukać po ludziach, a wtedy może się tak stać, że dostanie kilka kopów i lincz w środowisku. Tu nie ameryka w pysk można zarobić jak nic za takie coś.
Trza go leczyć albo wywalić z chałupy.
Tak, spotkałam się tutaj przed chwilą na Szafie z jednym takim kapciowym adonisem, który ochoczo prawi jak porwał sprzątaczce klapka, tak przynajmniej twierdzi z dumą.

Anonim

Hej dziewczyny, wy też tak macie?

14 wrz 2016 - 15:05:34

malmie, to jest więcej takich dewiantów?
Gdzie ja żyję? Nie dość że w domu to jeszcze nawet tu się można na takiego natknąć? To jakiś koszmar, co się dzieje z tymi facetami?
Co może być podniecającego w kapciu?
Mojego jedynie siłą na leczenie, ale kto go doprowadzi? Wstyd mi przed własnymi rodzicami, siostrą i koleżanką, to jest jakieś chore...

Hej dziewczyny, wy też tak macie?

14 wrz 2016 - 15:08:31

on potrzebuje lekarza .
To nie jest normalne.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Hej dziewczyny, wy też tak macie?

14 wrz 2016 - 15:19:56

:D wiecie co, nie mogę ! :D

Hej dziewczyny, wy też tak macie?

14 wrz 2016 - 16:06:22

A może Twój facet to ten sam, co pisał tutaj dziś, że skończył w obuwiu koleżanki z pracy;)?
Żarcik;)
A tak poważnie: masakra co piszesz. Co do norm seksualnych: póki fetysz nie zastępuje normalnego pożycia to jest to oceniane jako zachowanie w normie. U Was zdecydowanie fetysz zastąpił normalny seks, co za tym idzie albo facet do lekarza, albo do odstawki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siostra podkrada mi ubrania!