Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

e-papieros

7 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

godzinę temu

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Określenie dziewczyny sympatyczną

08 wrz 2016 - 19:59:07

Dziewczyn jeśli facet powie, że dziewczyna jest sympatyczna oznacza to, że jest nie w jego typie. Znalazłam bloga prowadzonego przez faceta. Cytuję "Jest tylko jedno określenie dziewczyny, które u każdego faceta znaczy to samo.
sympatyczna = aseksualna i nieciekawa"
Jak mylicie ile jest w tym prawdy?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 19:00 przez moderator.

Określenie dziewczyny sympatyczną

08 wrz 2016 - 21:21:59

Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby facet tak mówił na kobietę / dziewczynę, która mu się nie podoba. hmm

Anonim

Określenie dziewczyny sympatyczną

08 wrz 2016 - 21:51:25

No właśnie też myślałam, że jeśli facet użyje słowa sympatyczna można będzie odebrać to jako komplement. Dość mnie to zaciekawiło i na internecie spotkałam się z różnymi opiniami na ten temat

up

up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-08 22:46 przez Anonim.

Określenie dziewczyny sympatyczną

09 wrz 2016 - 08:16:43

a to ciekawostka ?
Myslałam że sympatyczna dziewczyna to taka przyjemna i ma troche oleju w głowie.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 23

Określenie dziewczyny sympatyczną

09 wrz 2016 - 09:07:09

W sumie kurczę, trochę prawdy w tym jest. Wobec dziewczyny, do której nie chciałbym podbijać albo komuś o takiej mówić (ale ją lubię) mówię, że jest sympatyczna. Nie jest to złe określenie, ale chyba po prostu najlepsze jakie można powiedzieć (o) dziewczynie, która nie jest w moim typie. Bo "fajna" już na przykład może mieć pewien taki wydźwięk. "Sympatyczna" jest najbezpieczniej ;)

Wciąż to dużo lepiej, niż być niesympatyczną. A Określenie na "sympatyczną" dziewczynę jest wciąż mimo wszystko pozytywne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 18:54 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Określenie dziewczyny sympatyczną

09 wrz 2016 - 16:50:23

U każdego znaczy to samo ?? A to ten od bloga z wszystkimi facetami to konsultował ??? Dziwny jakiś, może chodzi o każdego, którego zna. No ale wtedy to już inna sprawa. Niech doprecyzuje lepiej, bo tak to nie wiadomo o co chodzi ??

Określenie dziewczyny sympatyczną

09 wrz 2016 - 17:15:34

Facetowi od bloga proponuję zapoznac sie ze słownikiem j.polskiego gdzie okreslenie sympatyczny jest wytłumaczone i oznacza

sympatyczny
1. «wzbudzający sympatię i sprawiający przyjemne wrażenie»
2. przychylny, życzliwy

• sympatycznie • sympatyczność
Więc jak chce zabłysnąć to niech stworzy sam jakieś określenie, bo tak robi z siebie przygłupa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 17:16 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie do dziewczyn