Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Jem i wymiotuje

31 lip 2016 - 19:56:37

Pare mc temu dziecko i mnie zostawil maz.Zalamalam sie.Ciagle za nim tesknie i chce by do nas wrocil.
Jestem w takim dolku,ze zaczelam siwiec ,a jak cos zjem do ide do lazienki wkladam rece do ust i wyrzucam z siebie to wszystko.Wiem,ze mam dziecko ale bardzo cierpie moje dziecko zreszta tez.Co mam robic.

Jem i wymiotuje

01 sie 2016 - 22:06:01

przede wszystkim wybrać się do dobrego psychologa który pomoże Ci stanąć na nogi

Jem i wymiotuje

01 sie 2016 - 22:29:27

To co napisala moja poprzedniczka, zrob to dla siebie i dla swojego dziecka. Wyobrazam sobie jak musi byc Ci trudno, ale masz dla kogo zyc. Dziecko widzac smutna matke tez to przezywa. Skoro zostawil Was to znaczy ze nie byl Ciebie wart. Zapisz sie na siłownię, zmien wyglad, spotykaj sie z ludzmi z rodzina wygadaj sie i Nie wstydz sie poprosic o pomoc. pociesza

Jem i wymiotuje

01 sie 2016 - 23:18:26

Zostawił Ciebie i dziecko i chcesz żeby wrócił? Chyba po to żeby go kopnąć w tyłek! 1. Fryzjer. 2, Duże lody razem z dzieckiem :). 3. Przemeblowanie (jeżeli finanse pozwolą mały remoncik). Dostosowanie swojego mieszkania do komfortowego użytkowania w obecnej liczbie członków Rodziny. Masz nareszcie miejsce w szafie, w łazience i super. I kącik do aerobiku razem z dzieckiem :).

Jem i wymiotuje

01 sie 2016 - 23:44:23

Cytat
alicja70
Zostawił Ciebie i dziecko i chcesz żeby wrócił? Chyba po to żeby go kopnąć w tyłek! 1. Fryzjer. 2, Duże lody razem z dzieckiem :). 3. Przemeblowanie (jeżeli finanse pozwolą mały remoncik). Dostosowanie swojego mieszkania do komfortowego użytkowania w obecnej liczbie członków Rodziny. Masz nareszcie miejsce w szafie, w łazience i super. I kącik do aerobiku razem z dzieckiem :).
Już któryś raz genialnie trafiasz w punkt :) oczywiście zgadam się i to jest najlepsze co autorka postu mogłaby zrobić :)

Jem i wymiotuje

02 sie 2016 - 08:54:14

co za bzdury piszesz .

nie zostałaś sama masz dziecko a to jest bardzo ważne.
Staraj mysleś racjonalnie , a do tego że wkładasz ręce do buzi powodując wymioty to moim zdaniem potrzebny ci dobry psycholog bo w ten sposób do niczego dobrego to niczego doprowadzi.

Jem i wymiotuje

02 sie 2016 - 09:09:22

Psycholog dobra rzecz, ale w pierwszej kolejności skupiłabym się na adwokacie! Porzucenie rodziny, rozwód i alimenty!
Nie żyj w zawieszeniu, podejmij działania, konkretne działania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak mu pomóc?