Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Spacer a karmienie piersią.

14 cze 2016 - 10:56:40

Chciałabym się zapytać jak to wygląda u Was, wyjście na dwór gdy karmicie piersią.
Jestem świeżo upieczoną mamą. Karmię piersią i chciałabym wyjść na dwór z dzieckiem tylko zastanawiam się jak poradzić sobie w momencie, gdy dziecko będzie głodne. Wizja odciągania mleka trochę mnie przeraża i wolałabym tego nie robić.
Jak to wygląda u doświadczonych mam?

Spacer a karmienie piersią.

19 lip 2016 - 16:59:36

Siadaj gdzieś na uboczu, zasłoń się i karm? Nie świeć cyckami innym i będzie ok.

Spacer a karmienie piersią.

19 lip 2016 - 17:20:27

Oczywiście, że karm na świeżym powietrzu. Najlepiej w ustronnym miejscu i nikomu to nie będzie przeszkadzało, choć z doświadczenia wiem, że i wśród ludzi się da, bo gdy dziecko głodne to dziecko złe :)
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Spacer a karmienie piersią.

19 lip 2016 - 18:26:33

Zazwyczaj mamy noszą ze sobą pieluchy tetrowe bądź bambusowe (chociażby żeby osłonić dziecko od słońca czy wiatru). Wystarczy że podczas karmienia zakryjesz piersi i główkę dziecka, mamy pewnie wiedzą o co chodzi. Wtedy zarówno TY, jak i obcy ludzie nie będą skrępowani możliwością zobaczenia Twojego biustu :)

Spacer a karmienie piersią.

19 lip 2016 - 22:41:27

tak samo uwazam jak przedmówczynie ale wiem tez ze swego czasu tu na szafie był taki watek i spora czesc dziweczyn był oburzona karmieniem piersia własnego dziecka w miejscach publicznych i nie wiem z czego to wynika ta niechec bo przeciez nikt nikomu krzywdy nie robi , a tym bardziej matek z dziecmi nie nalezy zamykac w 4 scianach iwch własnych domów

Spacer a karmienie piersią.

19 lip 2016 - 22:55:49

Cienki szal przez ramię, ustronne miejsce i karm...jeżeli komuś i to będzie przeszkadzało to niech sam zamknie się w domu i nie wychodzi. Nie ty pierwsza i nie ostatnia karmisz na powietrzu, widać to wszędzie, tylko zawsze znajdzie się jakaś przeciwniczka której gołe tyłki i wywalony biust na ulicy nie przeszkadzają a matka karmiąca niemolaka już tak...taka miejska obłuda.

Spacer a karmienie piersią.

20 lip 2016 - 13:27:03

Powiem Wam dziewczyny, że kilka razy byłam świadkiem karmienia dzieci, które naprawdę mi przeszkadzało. Zdarzyło się tak 3 razy, gdzie mamusie wystawiły obie piersi na świat, do jednej dziecko, a druga tak na wierzchu jakies 20-30 min?... Rozumiem, ciało ludzkie, ale obnażanie się nie jest w moim odczuciu taktowne. Rozumiem osoby, które spotkały się z takimi technikami karmienia i wiem dlaczego są temu przeciwne.

Jak już wcześniej wspomniałam, wszystko można, ale z zachowaniem dobrego smaku. Nie obnażajmy się publicznie, a nikt nie będzię miał zastrzeżeń.

Anonim

Spacer a karmienie piersią.

20 lip 2016 - 13:52:19

Już dawno sobie poradziłam :P
Nie mam problemu z karmienia piersią na zewnątrz, jedynie czasem jest problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Głowy dziecka nie zakrywam, ale cyckiem też nie świecę. Wózkiem też się zasłonię tyle o ile. Ogarnęłam temat wyjść z Małą ;)

Spacer a karmienie piersią.

20 lip 2016 - 23:43:18

Ja wyciągamy cyca zasłaniam się pieluszką i przystawiam małego do piersi. Karmienie to naturalna sprawa, jeśli ktoś będzie na Ciebie krzywo patrzył - TRUDNO. Uśmiechaj się i miej to gdzieś! Jesteś mamą i szczęście dzidziusia jest najważniejsze :)

Spacer a karmienie piersią.

26 lip 2016 - 06:37:52

teraz już nikogo nie powinno to bulwersować, zwłaszcza że mocno promuje się w mediach karmienie MM. Poza tym coraz więcej jest miejsc oznaczanych specjalnie do karmienia nawet na dworcach itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odejść?