Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 07:35:42

Hej
Wiem,ze byc sprzataczka to nie wstyd,Wstyd to krasc,zawszecmmie tak uczyli.
Sprzatam korytarze w apartamentach.Mam kilka klatek do sprzatniecia,zajmuje to prawie caly dzien.Nistwty warunki w pomieszczeniu gdzie sie przebieram sa okropne.Najgorsze jest to,ze nie ma ubikacji.Musze wytrzymac,a najgorsze jest to,ze jak wiadomo ma sie okres to nistety tez musze wytrzymac bo w poblizu nie ma toalet.Rzucic prace czy jakos wytrzymac.

Hej
Witajcie ponownie.
Znalazlam nowa prace,a raczej dwie.
Opiekuje sie dzieckiem i sprzatam u pewnego milego Panstwa.
W koncu znalazlam normalna prace z normalnymi warunkami i normalnymi pracodawcami.Godziwe wynagrodzenie.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-04 11:42 przez Anonim.

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 09:48:48

Gdybys zarabiala 6 tys euro netto miesiecznie tak jak Ja, to wiedzialabys, ze prawdziwy interes rodzi sie tam gdzie jest konkretne dzialanie a nie ujadanie. A tak mozesz sobie dalej tyrac w polsce za te 2 tys polskiego trasha, az do wyczerpania.

Anonim

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 10:12:07

600zl zarabiam

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 10:29:24

Za przeproszeniem, co to za apartamentowiec co kibla ni ma ? To jakieś dziadostwo a nie apartamenty !

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 11:29:13

może zacznij się rozglądać za nową pracą? i jak znajdziesz coś innego to wtedy tę rzucisz, bo niestety, ale warunki to masz ze średniowiecza, a nie na miarę XXI wieku.

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 11:43:30

w apartamentowcu pewnie jest ochrona, jakaś portiernia i tam z pewnością jest jakaś toaleta, moze tylko trzeba się dogadać?

Anonim

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 13:12:48

Nie ma ochrony,ale jest za to duzo drzwi wejsciowych i do wszystkich klucz.Pytalam pania co pracowala juz tam,nie ma toalety.

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 13:33:56

Cytat
alicja70
w apartamentowcu pewnie jest ochrona, jakaś portiernia i tam z pewnością jest jakaś toaleta, moze tylko trzeba się dogadać?
Przepraszam, miałam dać plusa a nie minus.
Też tak uważam, musi być jakaś możliwość skorzystania z toalety, trzeba sie wypytac i dogadac.

Mam nadzieję, że w końcu skończy się w Polsce takie pomiatanie człowiekiem i jeśli sie kogoś zatrudnia to z dostępem do toalety. Ciągle nam bliżej do białorusi niż do tej wymarzonej, wychwalanej "EUROPY" :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-27 13:40 przez aster.

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 14:15:45

Cytat
eloeloelo520
Gdybys zarabiala 6 tys euro netto miesiecznie tak jak Ja, to wiedzialabys, ze prawdziwy interes rodzi sie tam gdzie jest konkretne dzialanie a nie ujadanie. A tak mozesz sobie dalej tyrac w polsce za te 2 tys polskiego trasha, az do wyczerpania.

Chyba ktoś, za przeproszeniem, wyżej sra niż dupę ma. Przeciętny Polak zarabia około 2 tysięcy i żywi z tego całą rodzinę. Ja uważam, że lepiej zarabiać nawet 600 zł jak autorka, a być skromnym człowiekiem umiejącym docenić każdy grosz. Widzę eloelo, że "woda sodowa" uderzyła do głowy, 'milionerze' :-)))

Co do posta to autorko, rzucaj tę pracę! Chyba, że rzeczywiście jakoś się dogadasz i będziesz mogła już normalnie korzystać z ubikacji. W przeciwnym razie znajdź sobie coś innego, obecnie rynek pracy oferuje sporo etatów z tego co się orientuję.

Trzymam kciuki!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 14:40:05

Cytat

Nie ma ochrony,ale jest za to duzo drzwi wejsciowych i do wszystkich klucz.Pytalam pania co pracowala juz tam,nie ma toalety.

Miliony drzwi na klucz, a za potrzebą nie ma gdzie. Ty masz w ogóle dostęp do bieżącej wody ? Po całym dniu sprzątania można chociaż ręce umyć gdzieś ?

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 14:44:40

osoba, która Cę skrytykowała chyba ma od tych euro przelasowaną mózgownicę. Pracowałam w różnych miejscach niezwiązanych z wykształceniem ale to co piszesz jest PONIŻEJ ludzkiej godności. Aż mi się wierzyć nie chce... nie jesteś trolem? :) Oglądaj się za inną robotą i to szybko!

Anonim

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 17:55:47

Jest woda ale zimna,cieplej brak.

Praca okropne warunki

27 maj 2016 - 18:35:19

Szukaj czegoś innego. Sprzątanie jest OK, ale akurat Twój pracodawca sobie chyba jaja robi.

Praca okropne warunki

28 maj 2016 - 13:20:29

Nie chce mi się wierzyć w brak dostępu do toalety:)nie wiem czy własciciel budynku jest pracodawcą czy jakaś firma zewnętrzna, przecież wodę musisz brać w łazience a nie z kranu na korytarzach, wylać również gdzieś musisz, dlatego nie jest to dla mnie wiarygodne co piszesz...a jeżeli tak jest,to wystarczy zgłosić fakt i napewno dostaniesz klucz od sanitariatu, jednak nie chce mi się wierzyć żeby sprzątaczka nie miała dostępu do toalety:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Praca okropne warunki

28 maj 2016 - 13:58:35

Cytat

Jest woda ale zimna,cieplej brak.

czyli jakby co myjesz te korytarze w zimnej wodzie i ... chlast na ulice brudną wodę zleci gdzieś do kanałów, a zimą zamarza i ślizgawka gotowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubiór mężczyzny do cywilnego