Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Praca okropne warunki

30 maj 2016 - 18:24:47

Cytat
CzerwoneUsta
malmie
Niby tak, ale czy trzeba się na to godzić...dla mnie to nie do przyjęcianie
Nie trzeba i Autorka będzie sobie czegoś innego szukała, bo też ją to uwiera tak
Tak jak Alicja napisała: nie będę się tutaj wymądrzać, bo co ja wiem jak w takiej sytuacji nie jestem i teraz mówię, że wypięłabym się na taką robotę, ale ... takie gadanie, o.

Praca okropne warunki

31 maj 2016 - 00:15:12

Cytat
malmie
Cytat
CzerwoneUsta
malmie
Niby tak, ale czy trzeba się na to godzić...dla mnie to nie do przyjęcianie
Nie trzeba i Autorka będzie sobie czegoś innego szukała, bo też ją to uwiera tak
Tak jak Alicja napisała: nie będę się tutaj wymądrzać, bo co ja wiem jak w takiej sytuacji nie jestem i teraz mówię, że wypięłabym się na taką robotę, ale ... takie gadanie, o.

Malmie- masz rację, nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji mozemy się znaleźć i być zmuszeni podjąć pracę, na którą obecnie się "wypinamy". Nie mam dzieci ale mam zwierzaki i wiem coś o tym. Nie można zawieść tych, którymi się opiekujemy i może być tak, że jakakolwiek praca jest wybawieniem.

Praca okropne warunki

03 cze 2016 - 16:43:06

Mówimy o toalecie...każda praca dobra, ale "kibelka" bym nie darowała, nawet jeżeli to jest "wymysł" dla podpuszczenia szafowiczek.

Jak się na coś decydujesz, np na zwierzaka, to logiczne, że musisz myśleć przed, że będziesz musiała o niego zadbać...więc nie rozumiem co ma wc do wypinania się na cokolwiek:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdy rodzina jest przeciwna