Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Data, dokładna godzina i miejsce urodzenia pozwala wykreślić indywidualną i niepowtarzalną mapę nieba, towarzyszącą i ewoulującą z nami do śmierci.

NIe ma to nic wspólnego z durnymi, gazetowymi horoskopami i podziałem na 12 znaków Zodiaku
Taki horoskop to kwestia kilku godzin pracy i analizy, wystarczy raz w życiu sobie zrobić - Kto ma tą wiedzę, temu łatwiej żyć !

Ukazuje z jakimi predyspozycjami przychodzimy na świat, w jakich dziedzinach życia mamy szansę na sukces
a w jakich napotkamy trudności, nasze wady i zalety, ukryte talenty.

Można zamówić dla siebie, swojego , dziecka aby poznać jego osobowość.
Sporządzam również horoskopy porównawcze (dwóch osób) np.przyszłego partnera/-ki

Gdyby ktos sie zdecydowal, to poproszę datę, bardzo dokładną godzinę i miejsce urodzenia.

Zrobię taka mapę nieba w momencie narodzin i zobaczymy, co tam los dla Ciebie przygotował !

Żadna praca nie hańbi a ja uczciwie, solidnie i rzetelnie stawiam horoskopy indywidualnie wyliczane na podstawie danych a później wszystko omawiamy telefonicznie, ok. 2godziny ;-)

Jestem wiarygodna i uczciwa osoba, kilka osób z forum juz mnie zna i każdy byl zadowolony.
Oczywiście nie kazdy się przyzna, zważywszy na to , że wiele osób wysmiewa się z astrologii i określa jako "ciemnogród"
Każdy ma prawo do właśnych poglądów i to jest cudowne uśmiech ! Mówiąc astrologicznie - każdy ma swój układ planet :-)
Dlatego właśnie warto poznać swój potencjal energetyczny !!!!!
Gwarantuję absolutną dyskrecję !

Nie mam nic wspólnego z komercją !
Jak ktoś chce, zawsze może korzystać z usług ezoterycznych portali czy telewizji i zapłaci kilka stów za to samo, co i ja wyliczę
U mnie koszt to 50 zl i zawsze daję z siebie dużo więcej bo przede wszystkim chcę pomóc
Wiem, ze nie każdego stać i poza tym wolalbym mieć wiecej chętnych i reklamę skuteczności.
( w cenie zawarta praca nad kosmogramem, wyliczenia, tranzyty, mapa nieba oraz rozmowa telefoniczna, zwykle 1-2 godziny :-) )

Taką analizę robi się raz w życiu - polecam, bo warto !

Pelna analiza osobowości
Predyspozycje
kiedy nas czekają przysłowiowe lata "tłuste' i "chude"
z jakimi osobami uda nam sie związek
zdrowie, praca, nauka

Zobacz co Cie czeka i jakie jest Twoje przeznaczenie !

W razie pytan pisac , zostawic numer telefonu to bedzie szybciej - odpowiem, zadzwonie, porozmawiamy uśmiech
Pozdrawiam ciepło !!!

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Zapraszam !

ja bym nie wytrzymała z ciekawości , zwłaszcza za tą cenę :-)

Jeszcze sie nie zdarzyło, żeby ktoś nie był zadowolony!!

Przystępnym i zrozumiałym językiem, tanio, profesjonalnie, dyskretnie. Można zamówić dla siebie, np. dla partnera

Poza tym robi się taki indywidualny horoskop - radiks raz w życiu !

Po więcej informacji zapraszam na PW i na telefon, bo tak lepiej sie rozmawia niż tutaj ogólniki i brzmi może to trochę jak jakiś abstrakt dziwny.

Mozna zostawić numer albo do mnie sms lub zadzwonić, jak kto woli.

Analiza ogólna + mapa nieba w jpg + omówienie rozmowa + tranzyty na najblizszy okres

Zawsze się umawiam wcześniej telefonicznie co kto chce i jak szeroki zakres. Ma to tez ten plus, ze można sprawdzić swoja wiarygodność.

Autentycznie zajmuje to sporo czasu, wyliczenia planet, wykreślanie tranzytów itp.
Zresztą to dopiero musiałby kazdy osobiście sprawdzić jak bardzo to czasochlonne i energochlonne :-)

Ale ja to kocham ! Im wiecej i głębiej analizuję radiksy, tym bardziej widzę ze cos w tym jest

Astrologia od dawna nazywana była wiedzą królewską - ech..dlugo by opowiadać !

Najbardziej pomaga w określaniu osobowości i predyspozycji - z jakimi energiami przychodzimy na świat, jak najlepiej zrealizować swoje przeznaczenie, w jakich dziedzinach, gdzie napotkamy problemy, z kim nam sie będzie układać itp. Itd.

Tranzyty natomiast pokazują nieustanne wpływy energii w naszym zyciu np.kiedy jest dobry czas na to, a kiedy znowu na cos innego, kiedy będzie gorszy okres i jak się przygotować na bardziej wymagające tranzytu
Można tez sprawdzić tzw. Partnerski radiks
Czy nasze energie z inna osoba sie uzupełniają i jaki potencjał realizujemy wspólnie

Natomiast każdej Mamie polecam wykreślić horoskop dziecka, aby wiedzieć jak najlepiej kształtować jego potencjał i osobowość a takze rozumieć charakter

Kto ma wiedze, ten ma władzę!

Zapraszam, najlepiej na telefon bo nie zawsze jestem na Internecie

Polecam szczerze zamiast kolejnego ciuszki po prostu raz w zyciu zamówić profesjonalna analizę

Analiza szczegolowa, mapa nieba wysyłam na maila, poza tym dokladnie omawiamy wszystko zwykle 1,5 godziny to spokojnie ;-)

Tak jak mowie, cena zalezy co kto chce i jak bardzo szczegółowo
Zwykle najogolniejsza analiza to 50 zl
No nie mogę mniej, to i tak po kosztach, biorąc pod uwagę ze nawet na zmywaku pracując wiecej bym dostała za ten czas poświęcony
Uważam, ze to uczciwe i nie czuje sie zle biorąc za to kasę, gdyż jest to tez spory wklad czasu i energii

A naprawde wiedza i to, czego sie dowiesz procentuje cale zycie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-06 09:27 przez kawakarmelowa.

"
Pelna analiza osobowości
Predyspozycje
kiedy nas czekają przysłowiowe lata "tłuste' i "chude"
z jakimi osobami uda nam sie związek
zdrowie, praca, nauka

Zobacz co Cie czeka i jakie jest Twoje przeznaczenie ! "
na wszystko maja wpływy naszych przodków i nie tylko ale wszystko mozna zmienic i nie trzeba chodzic do astrologa wystarczy buc dobrym obserwatorem. a wszystko mozna zmienic zmiana nastawienia i nie tylko ;) wystarczyu popracowac z energia i nie trzeba bedzie szukac czy kierowac sie tym co rzekomo nam z gory pisane. Mozna kreowac własna rzeczywistosc i to jest najfajniejsze :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-07 09:11 przez agata74.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Jasne ! Zgadzam się z Toba jak najbardziej !
Tez jestem zwolenniczką pozytywnego myślenia i przyciągania dobrych rzeczy

Natomiast jeszcze jest poza tym COS ponad...cos metafizycznego..niewytłumaczalnego

Jeali chodzi zaś o sama analizę to naprawde bardzo pomaga zrozumiec wiele kwestii

Rodzimy sie z pewnym potencjalem, zestawem cech i ja wierze w przeznaczenie, karmę itp
Co absolutnie nie wyklucz wolnej woli i kreowania swojej rzeczywistości

NP.pewnych rzeczy nie przeskoczymy
Chocmy trenować i pracować i afirmowac i wizualizować, to ktos kto nie urodził sie np. Z talentem muzycznym nie zostanie wybitnym śpiewakiem operowym
Taki banalny przykład może, ale wiecie co mam na myśli..

Pozdrawiam ciepło :-)

Cytat

Taką analizę robi się raz w życiu

A gdyby ktoś zafundował sobie 2 razy, u 2 różnych osób nieznających się, ta druga nie wiedziałaby, że ten ktoś już brał udział w czymś takim, i powiedziałaby zupełnie co innego niż ta pierwsza, to co wtedy? ;)

Cytat
kawakarmelowa
Jasne ! Zgadzam się z Toba jak najbardziej !
Tez jestem zwolenniczką pozytywnego myślenia i przyciągania dobrych rzeczy

Natomiast jeszcze jest poza tym COS ponad...cos metafizycznego..niewytłumaczalnego

Jeali chodzi zaś o sama analizę to naprawde bardzo pomaga zrozumiec wiele kwestii

Rodzimy sie z pewnym potencjalem, zestawem cech i ja wierze w przeznaczenie, karmę itp
Co absolutnie nie wyklucz wolnej woli i kreowania swojej rzeczywistości

NP.pewnych rzeczy nie przeskoczymy
Chocmy trenować i pracować i afirmowac i wizualizować, to ktos kto nie urodził sie np. Z talentem muzycznym nie zostanie wybitnym śpiewakiem operowym
Taki banalny przykład może, ale wiecie co mam na myśli..

Pozdrawiam ciepło :-)
co do metafizycznosci zgodze sie ze dla przecietnego kowalskiego ktory nie intersuje sie pewnymi rzeczami to wszystko czego nie widac i nie mozna zbadac za pomoca szkiełka i oka będzie dziwne niewytłmaczalne, a przeciez wystarczy zmienic podejscie i tio ze czegos nie widac nie znaczy ze nie istnieje :D trzeba tylko wiedziec po ktorej stronie sie che byc czy po ciemnej czy po jasnej i jak człowiek jest gotowy to znajdzie swoja droge. jak mówił Chrystus " szukajcie a znajdziecie , proście a będzie dane " napisałaś ze pewnych rzeczy nie mozna przeskoczyc i tu Cie zdziwie bo wszystko mozna trzeba tylko wiedziec jak, bo zmieniac mozna wszystko. ja od 2 lat zmieniam , kreuje swoje zycie a teraz bede to robic jeszcze bardziej intensywnie z czego sie bardzo ciesze. z jedny zgodze sie ze jest co s takiego jak" plan duszy " ale to tez mozna zmienic :)światem rządzi energia bo wszystko jest energią, nasze mysli , słowa nawet wszytko to co nas otacza tez jest energia tyle ze materia nieozywioną ;)

Anonim

Data, dokładna godzina i miejsce urodzenia pozwala wykreślić indywidualną i niepowtarzalną mapę nieba, towarzyszącą i ewoulującą z nami do śmierci.

NIe ma to nic wspólnego z durnymi, gazetowymi horoskopami i podziałem na 12 znaków Zodiaku
Taki horoskop to kwestia kilku godzin pracy i analizy, wystarczy raz w życiu sobie zrobić - Kto ma tą wiedzę, temu łatwiej żyć !

Ukazuje z jakimi predyspozycjami przychodzimy na świat, w jakich dziedzinach życia mamy szansę na sukces
a w jakich napotkamy trudności, nasze wady i zalety, ukryte talenty.

Można zamówić dla siebie, swojego , dziecka aby poznać jego osobowość.
Sporządzam również horoskopy porównawcze (dwóch osób) np.przyszłego partnera/-ki

Gdyby ktos sie zdecydowal, to poproszę datę, bardzo dokładną godzinę i miejsce urodzenia.

Zrobię taka mapę nieba w momencie narodzin i zobaczymy, co tam los dla Ciebie przygotował !

Żadna praca nie hańbi a ja uczciwie, solidnie i rzetelnie stawiam horoskopy indywidualnie wyliczane na podstawie danych a później wszystko omawiamy telefonicznie, ok. 2godziny ;-)

Jestem wiarygodna i uczciwa osoba, kilka osób z forum juz mnie zna i każdy byl zadowolony.
Oczywiście nie kazdy się przyzna, zważywszy na to , że wiele osób wysmiewa się z astrologii i określa jako "ciemnogród"
Każdy ma prawo do właśnych poglądów i to jest cudowne uśmiech ! Mówiąc astrologicznie - każdy ma swój układ planet :-)
Dlatego właśnie warto poznać swój potencjal energetyczny !!!!!
Gwarantuję absolutną dyskrecję !

Nie mam nic wspólnego z komercją !
Jak ktoś chce, zawsze może korzystać z usług ezoterycznych portali czy telewizji i zapłaci kilka stów za to samo, co i ja wyliczę
U mnie koszt to 50 zl i zawsze daję z siebie dużo więcej bo przede wszystkim chcę pomóc
Wiem, ze nie każdego stać i poza tym wolalbym mieć wiecej chętnych i reklamę skuteczności.
( w cenie zawarta praca nad kosmogramem, wyliczenia, tranzyty, mapa nieba oraz rozmowa telefoniczna, zwykle 1-2 godziny :-) )

Taką analizę robi się raz w życiu - polecam, bo warto !

Pelna analiza osobowości
Predyspozycje
kiedy nas czekają przysłowiowe lata "tłuste' i "chude"
z jakimi osobami uda nam sie związek
zdrowie, praca, nauka

Zobacz co Cie czeka i jakie jest Twoje przeznaczenie !

W razie pytan pisac , zostawic numer telefonu to bedzie szybciej - odpowiem, zadzwonie, porozmawiamy uśmiech
Pozdrawiam ciepło !!!

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

ZAPRASZAM !

Co Ci szkodzi spróbować ?

nie ma czegos takiego jak ustalenie przyszłosci bo przyszłosc kreujemy w TU i Teraz



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowe oszustwo na przelew bankowy