Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 09:37:18

Cześć dziewczyny. Dzis rano zrobiłam test, miesiączka spóźnia się 2 dzień. Nie wiem co myślec o tym co widzę na teście. Ta druga kreska jest tak słabo widoczna.. Bardzo bym chciała aby wynik był pozytywny, ale obawiam się ze chyba sie łudzę i widzę to co chciałabym zobaczyć. Jak to wyglądało u Was? Ktoś miał podobnie? Wynik wygląda tak:



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-21 09:39 przez Anonim.

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 09:44:37

No no, może być ciążabrawo zrób bete hcg będzie pewność 100%, lub przynajmniej 2 test, ale lepiej jutro rano:)

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 10:21:05

hehehe pamietam jak pierwszy raz robilam test i tez druga kreska byla praktycznie niewidoczna i wmawialam sobie ze napewno nie heheh a teraz jestem mama 7letnich blizniaczek :)
:)

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 10:45:39

jest kreseczka :))
JA JĄ WIDZĘ!

PS.na swoim tescie tez chce zobaczyc :)

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 11:10:56

Ja miałam tak jak Ty i okazało się, że to ciąża. Idź najlepiej do ginekologa.

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 11:35:32

To ja jestem ślepa ;) bo za bardzo nic nie widzę. Proponowałabym odczekać jeszcze kilka dni, bo dopiero dwa dni Ci się spóźnia ;)ale życzę Ci aby test był pozytywny bo chyba na to liczysz :)

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 12:51:59

ciąża! miałam identycznie :)

Anonim

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 15:52:42

Dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze macie racje i jednak to będzie ciąża :) jutro powtórzę test i jeśli będzie tak samo lub wyraźniej to od razu dzwonię do gina :) po prostu chciałam zapytać was o to co Wy widzicie tu bo nie chce teraz ak chisteryczka biegać do lekarza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-21 15:55 przez Anonim.

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 17:15:43

Minimalna ale jest, powtorz tes najlepiej na elektronicznym tescie sa niezawodne :)

Anonim

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 21:58:27

Zrobiłam kolejny test (było napisane ze można go zrobić o każdej porze dnia), dla potwierdzenia zrobię jutro trzeci jeszcze raz naczczo i umawiam sie na wizytę u lekarza. Mam nadzieje ze to jest CIĄŻA :)



Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 22:08:39

Do lekarza nie ma sensu isc za wczesnie i tak nic nie zobaczy. Najlepiej zrob bete z krwi

I nie ma znaczenia czy tezt robisz na czczo czy nie, najlepiej z pierwszego moczu choc mi wyszedl wieczorem nawet



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-21 22:09 przez wiktorka88.

Anonim

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 23:20:16

Dlaczego nic nie zobaczy? Moja koleżanka na początku 5 tygodnia poszła i juz było widać pęcherzyk na usg :) ja jestem juz niby w 4tc +2 wiec nim mnie przyjmie w przyszłym tygodniu to bede juz wchodzić w 5tc. Do tego na pewno porobie sobie wyniki bo nawet jeśli sie okaże ze to ciąża to lekarz i tak będzie kazał mi to porobić, wiadomo :)
Mam nadzieje ze nie panikuje na zaś. Swoją droga trochę to przeżywam, bardzo bym chciała zeby to było TO :)
Dzieki kobietki za wszystkie komentarze :)

Wynik testu ciążowego.

21 kwi 2016 - 23:31:41

Jest, gratulacje :)

Wynik testu ciążowego.

22 kwi 2016 - 07:19:42

No jak uważasz, mi lekarz kazal przyjsc w okolicach 7 tygodnia i od razu zobaczyl serduszko. Niepotrzebnie bym sie stresowala gdyby zobaczyl sam pecherzyk bez serca :) ale ja juz taka panikara jestem. Zrob bete dzien po dniu lub co drugi dzieni bedziesz wiedziec czy dobrze przyrasta :)

Wynik testu ciążowego.

22 kwi 2016 - 10:12:59

u mnie było TAK SAMO !!!!
GRATULUJE :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy powiedziałaś o ciąży?