Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 19:41 przez Anonim.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Szczerze, to nie masz wyjścia jak próbować konkretnej rozmowy.
Co ja bym zrobiła w Twojej sytuacji ? Odpowiedź na takie pytanie będzie normalnie wydumana, bo co ja o tym wiem jak w takiej sytuacji nie jestem to mogę sobie chyba tylko pofantazjować, ale próbowałabym rozmowy, a może nawet groźby, że dam go do sądu o ubezwłasnowolnienie, bo może ma coś z głową skoro zaciąga kredyty. I w ogóle kto mu te kredyty daje ? Ktoś kto będzie liczył, że Ty to spłacisz ?
ROZMOWA koniecznie, a jak Cię będzie terroryzował to wycofaj się i potem znowu rozmowa. Przykro mi, ale innej rady nie mam.

Anonim

To nie są kredyty, tylko chwilówki z parabanków. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy dowód osobisty.

Mam wrażenie, ze on tkwiąc w tym już tyle lat, uznaje to za normalne.
Dla innych normalne jest to, że pracują, a dla niego, że nie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Anonimie, nie ma tutaj rady, bo ojciec jest dorosły i na moje to tylko rozmowa może pomóc. Musisz mu uświadomić, że dalsze zapętlanie się w zadłużenie do niczego dobrego nie prowadzi i jeśli w końcu Cię zmusi do będziesz próbowała prawnie sytuację rozwiązać, bo to jest uzależnienie, które w końcu jemu samemu szkodzi.

Z tych parabanków to ktoś do domu przychodzi ? Może ktoś sobie znalazł łatwy zarobek i dawaj pisze kolejne umowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziadkowie i moja córka.. już nie mam siły:(