Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Wrażliwe zęby

22 mar 2016 - 13:52:58

Mam wrażliwe zęby, moje szkliwo jest pęknięte w dwóch miejscach jak się przyjrzę z bliska.:( I stąd moje pytanie czy mogę wybielić paskami takie zęby? Bardzo mi na tym zależy bo biorę ślub za kilka miesięcy a zęby mam niestety żółte. Jakby były w miarę białe to pewnie wystarczyłaby pasta wybielająca ale niestety z bielą nie mają nic wspólnego a na zdjęciach czy kamerze nie chcę się wstydzić za swój uśmiech. Co radzicie?:) Może istnieją paski bezpiecznie wybielające?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-22 15:28 przez Anonim.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Wrażliwe zęby

17 maj 2016 - 11:14:54

Ja bym tak nie ryzykowała, bo możesz sobie poważnie uszkodzić szkliwo :/ Jak masz wrażliwe zęby to przeczytaj ten artykuł http://odent.pl/jak-skutecznie-radzic-sobie-z-nadwrazliwoscia-zebow/ - bez wizyty u stomatologa się nie obejdzie. Jeśli chodzi o wybielanie, to moim zdaniem zdecydowanie lepiej skonsultować się z jakimś dobrym stomatologiem i zrobić to jak najbezpieczniejszą metodą. Nie wiem, ja bym raczej uważała na te paski, jeśli miałabym wrażliwe zęby, bo później ból może być nieznośny :/

Wrażliwe zęby

30 maj 2016 - 13:34:02

Cytat

Mam wrażliwe zęby, moje szkliwo jest pęknięte w dwóch miejscach jak się przyjrzę z bliska.:( I stąd moje pytanie czy mogę wybielić paskami takie zęby? Bardzo mi na tym zależy bo biorę ślub za kilka miesięcy a zęby mam niestety żółte. Jakby były w miarę białe to pewnie wystarczyłaby pasta wybielająca ale niestety z bielą nie mają nic wspólnego a na zdjęciach czy kamerze nie chcę się wstydzić za swój uśmiech. Co radzicie?:) Może istnieją paski bezpiecznie wybielające?

Hej! :) Polecam Ci nakładki i pastę wybielającą iwhite, jest idealny dla osób z wrażliwymi zębami. Zawsze miałam wrażliwe zęby i używanie podobnych produktów kończyło się płaczem, bólem i "zgryztaniem zębami" :D iwhite zamiast ścierać szkliwo, tworzy na nim powłokę z wapnia, odbudowuje je (zauważyłam mniejszą wrażliwość) i naprawdę wybiela. Zęby pięknie sie błyszczą i są takie "gładkie" :) Super efekt :)
Nakładki nosi się 5 dni więc polecam Ci to zrobić miesiąc przed i powtórzyć 5 dni przed ślubem. Szczerze polecam :)

Anonim

Wrażliwe zęby

30 maj 2016 - 15:38:14

Cytat
sandra_sandra
Cytat

Mam wrażliwe zęby, moje szkliwo jest pęknięte w dwóch miejscach jak się przyjrzę z bliska.:( I stąd moje pytanie czy mogę wybielić paskami takie zęby? Bardzo mi na tym zależy bo biorę ślub za kilka miesięcy a zęby mam niestety żółte. Jakby były w miarę białe to pewnie wystarczyłaby pasta wybielająca ale niestety z bielą nie mają nic wspólnego a na zdjęciach czy kamerze nie chcę się wstydzić za swój uśmiech. Co radzicie?:) Może istnieją paski bezpiecznie wybielające?

Hej! :) Polecam Ci nakładki i pastę wybielającą iwhite, jest idealny dla osób z wrażliwymi zębami. Zawsze miałam wrażliwe zęby i używanie podobnych produktów kończyło się płaczem, bólem i "zgryztaniem zębami" :D iwhite zamiast ścierać szkliwo, tworzy na nim powłokę z wapnia, odbudowuje je (zauważyłam mniejszą wrażliwość) i naprawdę wybiela. Zęby pięknie sie błyszczą i są takie "gładkie" :) Super efekt :)
Nakładki nosi się 5 dni więc polecam Ci to zrobić miesiąc przed i powtórzyć 5 dni przed ślubem. Szczerze polecam :)

gdzie te nakładki mogę dostać i pastę?

Mam ochotę je wybielić bo chciałabym błyszczeć pięknym uśmiechem ale obawiam się,że zniszczę sobie to szkliwo. Czytałam,że niektórym zęby się kruszyły po tych paskach a ja nawet jednego jabłka nie zjem bo już nadwrażliwość zębów mnie dopada. :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-30 15:41 przez Anonim.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Wrażliwe zęby

27 paź 2016 - 20:50:44

Miałam podobny problem. Idź do stomatologa, na konsultację i czyszczenie.Używaj też dobrą pastę polecam blend-a-med pro-expert.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cykl pozostawieniu plastrów