Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

18 mar 2016 - 22:30:41

Czy one są czysto białe?? bo kupiłam i wczoraj mi przyszły. Ta skóra na górze jest bardziej biała a te paski po bokach już taka zgaszona biel;/ nie są takie mega czysto białe a na zdjeciach wydawały się inne. Czy wszystkie białe air maxy nie są az tak czysto bielusieńkie?

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

18 mar 2016 - 22:33:36

Miałam kiedyś air maxy, w których dół był biały.. niestety po pół roku ten dół nie dał się niczym już wyczyścić, był żółtawo szary, a gdy próbowałam myć to schodziła farba i buty nie nadają się do chodzenia.. 300 zł w błoto :P

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

18 mar 2016 - 22:34:51

Jaki masz konkretnie model ? Ja mam białe 90 i sa całe białe .. tzn były bo po noszeniu to masakra :P




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-18 22:37 przez MoniqueJulie.

Anonim

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

18 mar 2016 - 22:46:57

Mam model 90.a Ty masz całe z tej ekoskóry? czy z tej siatki:P? u mnie to te jezyki i góra tu przy palcach jest śnieżnobiała guma tez biała ten dół, ale boki to taka zgaszona biel;/ Czy w Twoich była jakaś różnica? tej skóry po bokach i tam gdzie place? czy całe jednolite?

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

18 mar 2016 - 22:51:21

Moje są niestety całe z ekoskóry :/ nie było żadnej różnicy w odcieniach :) kupowałam stacjonarnie w Nike :)

Anonim

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

18 mar 2016 - 22:55:47



na tym zdjeciu troche widać ze te boki nie sa czysto białe tylko u mnie jest gorzej..i zastanawiam się czy poprostu tak u wszystkich czy nie..

ile kosztowały w stacjonarnym sklepie;P?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-18 22:58 przez Anonim.

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

19 mar 2016 - 00:55:36

miałam kiedyś 300 zł w błoto...

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

19 mar 2016 - 14:44:15

dlatego ja nie kupuje oryginalnych w sklepie, z tego względu, że one i tak na jęyku mają MADE IN CHINA albo VIETNAM i kupuje na alliexpress, trzeba je co prawda wyszukiwac szyframi, ale kupuję tam od lat, wiec nie mam z tym wiekszego problemu.
Ostatnio kupilam sobie air max hyperfuse czerwone, niczym się nie różnią od sklepowych, za to 300 zlotych różnicy jesli chodzi o cenę. Pozdrawiam

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

19 mar 2016 - 16:16:19

Cytat
XxAtmospherexX
dlatego ja nie kupuje oryginalnych w sklepie, z tego względu, że one i tak na jęyku mają MADE IN CHINA albo VIETNAM i kupuje na alliexpress, trzeba je co prawda wyszukiwac szyframi, ale kupuję tam od lat, wiec nie mam z tym wiekszego problemu.
Ostatnio kupilam sobie air max hyperfuse czerwone, niczym się nie różnią od sklepowych, za to 300 zlotych różnicy jesli chodzi o cenę. Pozdrawiam

ściana Jaki jest sens kupowania butów z podrobionym logo? Tylko dla lansu.. Równie dobrze mogłabyś kupić buty wyglądające tak samo jak maxy ale nie posiadające podrobionych znaków towarowych - takie już są "be" bo nie mają znaczka? Większość produkcji jest teraz przeniesiona do Chin bo tam jest tania siła robocza ale nie oznacza to że te rzeczy automatycznie są z gorszych materiałów robione..

BIAŁE AIR MAXY Kto ma? Pytanie mam

22 mar 2016 - 13:48:31

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
XxAtmospherexX
dlatego ja nie kupuje oryginalnych w sklepie, z tego względu, że one i tak na jęyku mają MADE IN CHINA albo VIETNAM i kupuje na alliexpress, trzeba je co prawda wyszukiwac szyframi, ale kupuję tam od lat, wiec nie mam z tym wiekszego problemu.
Ostatnio kupilam sobie air max hyperfuse czerwone, niczym się nie różnią od sklepowych, za to 300 zlotych różnicy jesli chodzi o cenę. Pozdrawiam

ściana Jaki jest sens kupowania butów z podrobionym logo? Tylko dla lansu.. Równie dobrze mogłabyś kupić buty wyglądające tak samo jak maxy ale nie posiadające podrobionych znaków towarowych - takie już są "be" bo nie mają znaczka? Większość produkcji jest teraz przeniesiona do Chin bo tam jest tania siła robocza ale nie oznacza to że te rzeczy automatycznie są z gorszych materiałów robione..


ależ oczywiście ja się z Tobą zgadzam, z tym że skąd pewność, że znak jest "podrobiony", skoro i te ze sklepu i te z aliexpress są identyczne, w dodatku jedne i drugie "MADE IN CHINA"
ściana
podejrzewam, że buty są z tej samej produkcji, ale są "podbierane", tania siła robocza więcej zarobi na sprzedaży jednej pary aniżeli w tydzień na produkcji, stąd trzeba wypatrywać butów i wpisywać przeróżne słowa by trafić na odpowiednie, a ja wolę właśnie takie a nie inne, mam wybór więc go dokonuję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrażliwe zęby