Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

i znowu ta rozmowa

10 mar 2016 - 16:18:15

wszystko się okaże jutro:)dam znać:)

Więc zdaję relację. Przyszłam pełna energii do UP, wydrukowane CV, list motywacyjny, pełen luz. Na korytarzu dowiaduję się,że nawet nie ma szanownej pani dyrektor przedszkola, ani jednego pracownika. Przyjmowała pani pracująca w UP, zajmująca się tą rekrutacją. Przekazała tylko informacje żeby kontaktować się telefonicznie lub w wyznaczonych dniach podejść do przedszkola, no i oczywiście podpisik. Na tym koniec giełdy pracy. Śmiech na sali, nie wiem jak to nazwać, brak szacunku dla tych ludzi co przyjechali i poświęcili czas. Nawet CV nie można było zostawić, bo dla kogo? jak tej pani nie będzie tam wcale.
Nie wiem czy oni mają nas za idiotów,ze nie wiemy,że ta giełda to pic na wodę, ale mogli przynajmniej zachować pozory. Wszyscy tam czekający byli zirytowani i powtarzali"parodia".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 15:49 przez Anonim.

i znowu ta rozmowa

11 mar 2016 - 17:24:09

:( no to nie fajnie a juz myslałam że sie uda. Ja na twoim miejscu podeszla bym jeszcze do tego przedszkola, nie poddawaj sie jak nie drzwiami to oknem jak nie oknem to kominem o swoje tzreba walczyc.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

i znowu ta rozmowa

11 mar 2016 - 17:33:41

A może się po prostu przekwalifikuj? Jak można od 2 lat szukać pracy i nie dostrzec, że na rynku nie ma jej dla osób z Twoimi kwalifikacjami?

Anonim

i znowu ta rozmowa

11 mar 2016 - 18:11:33

Prócz pedagogiki mam magistra z administracji. Może faktycznie zrobię kurs kasy i po problemie

i znowu ta rozmowa

11 mar 2016 - 19:12:51

Cytat
robertab
A może się po prostu przekwalifikuj? Jak można od 2 lat szukać pracy i nie dostrzec, że na rynku nie ma jej dla osób z Twoimi kwalifikacjami?
tja na chińczyka który chetnie przyjmie pensje w wysokosci 2-3 $ bo tak teraz wyglada rzeczywistosc :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miasto czy wieś? co ja mam wybrać