Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Problemy w związku

29 lut 2016 - 09:06:35

HEj dziewczyny.
Piszę, ponieważ chcę Was poprosić o poradę.
W kwietniu minie mi 6 lat z moim chłopakiem. On ma 25 lat ja 22.
Ogólnie 5 lat było dosyć burzliwych, naprzemiennie każde za nas się starało, ale nigdy razem. Po 5 latach nastąpił kryzys wyprowadził się z mieszkania i wtedy podjęliśmy próbę. Zaczęlismy się starać oboje i udało się! Prawie rok idealnego związku, aż nagle postanowiliśmy zamieszkać znowu razem, było dobrze przez ok 3 miesiace ale juz sie znowu klocilismy. Były różne fazy.
Kilka dni temu wróciłam do domu i on był ewidentnie przybity, okazało się że jego kolega zwolnił się z pracy i to spowodowało, że na nowo zaczął myśleć jak kiedyś było fajnie kiedy lubił swoją pracę, kiedy dobrze w niej się czuł, jak nie miał żadnych zobowiązań, jak miał dużo czasu dla siebie.. Od tamtego czasu jest smutny i przybity. Prawie otarliśmy się o rozstanie.
Jakoś niby to posklejaliśmy wczoraj wieczorem, ale to nie jest to. Jest sztucznie, nie umiemy ze sobą rozmawiać ( a na co dzien gdy jest dobrze potrafimy mowic o niczym kilka godzin )...

Nie wiem co robić. Jak to ratować i czy warto.. Pomóżcie proszę :(

Problemy w związku

06 mar 2016 - 12:26:59

Nic na siłę! Musicie porozmawiać szczerze, przemyśleć oboje czego chcecie i dopiero się starać. Może warto pójść do psychologa?

Problemy w związku

06 mar 2016 - 12:34:56

Gdy zaczynacie czuć sie dla siebie obco to juz powoli końcówka

Problemy w związku

06 mar 2016 - 12:45:35

@last_dream nie zawsze, w każdym związku pojawia się w którymś momencie zwątpienie, kłopoty itp. Każda osoba może mieć słabszy okres, depresję, znużenie codziennością. Warto sobie to wyjaśnić i wspólnie szukać rozwiązań

Problemy w związku

06 mar 2016 - 12:58:34

Oczywiście tyle ze oni juz wyjasniali rozmawiali po kilka razy. Może im się uda ale jak ludzie zaczynają sie oddalać czuć obco ze sobą to juz nie jest kolorowo. Jesli ktos czuje sie nieswojo z drugą osobą to zaczyna jej unikać itp. I wtedy co dalej?
Jesli chcecie żeby to przetrwalo może rzeczywiście jakas porada u psychologa przeciez od tego są

Problemy w związku

06 mar 2016 - 13:13:17

Czas jest najlepszym lekarstwem i to czas pokażę, czy wasze drogi się rozejdą, czy nie. Może na razie lepiej nie podejmować żadnych decyzji, tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji. Z doświadczenia wiem, że w pewnym momencie życia do związku wkrada się rutyna i to ona psuję, to co budowaliśmy razem tyle czasu. Niestety według mnie takie długie chodzenie ze sobą, bez żadnych deklaracji nie jest dobre. Byliście młodzi jak zaczęliście ze sobą chodzić i to też ma znaczenie, bo straciliście najpiękniejsze lata swojej młodości.

Pozdrawiam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-06 13:15 przez marina1992.

Problemy w związku

09 mar 2016 - 16:49:25

ciekawy temat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rzuca w nocy hantlami!