Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

22 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

kredyt bez umowy o prace gdzie?

28 lut 2016 - 13:46:28

Planuje zrobic remont , mam odlozone na ten cel pieniazki ale okazalo sie ze musze zrobic wiecej niz mialobyc w planach. Chcialabym wziac kredyt max 6 tys. z rata do 200zl ale jestem na swiadczeniu na dziecko niepelnosprawne czyli mam wplywy co miesiac na konto ale nie mam wymaganej w bankach umowy o prace. Ktos sie orientuje jakie banki daja takie kredyty? Chodzi mi o banki, nie o parabanki czy tez chwilowki.

kredyt bez umowy o prace gdzie?

28 lut 2016 - 14:09:51

Mi nie chcieli dać kredytu w takiej wysokości mając umowę, na czas określony. Idź, pytaj się, dowiaduj. W internecie możesz sobie symulacje bankowe. Ale zasiłek na dziecko jest zasiłkiem na dziecko.

Anonim

kredyt bez umowy o prace gdzie?

28 lut 2016 - 15:25:49

Cytat
Asztarte
Mi nie chcieli dać kredytu w takiej wysokości mając umowę, na czas określony. Idź, pytaj się, dowiaduj. W internecie możesz sobie symulacje bankowe. Ale zasiłek na dziecko jest zasiłkiem na dziecko.

To jest zasiłek dla rodzica, który rezygnuje z pracy na rzecz opieki nad dzieckiem. To tak jak praca w domu z dzieckiem niepełnosprawnym. Zasiłek dostaje rodzic na życie nie dostaje go dziecko.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

kredyt bez umowy o prace gdzie?

02 mar 2016 - 10:10:43

Z tego co wiem to w wielu bankach nie wymagają koniecznie umowy o pracę aby dostać kredyt..... Wiem,że można dosać kredyt nawet jeśli pracuje sie na umowę zlecenie albo umowę o dzieło. Dużo zalezy od Twojej historii kredytowej ale również i od dochodów.Świadczenie również się liczy.

Polecałabym dopytać się na forum kredytowym ( http://www.***/ ) . Tam powinni Ci dobrze doradzić w temacie . Tutaj nie wiem czy się dowiesz. Poza tym jesteś pewna,ze ten kredyt spłacisz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-03 09:29 przez mmass.

kredyt bez umowy o prace gdzie?

02 mar 2016 - 10:50:25

Nie dostaniesz nigdzie kredytu w takiej wysokości. Może jakąś chwilówkę na 1/10 tej kwoty.

kredyt bez umowy o prace gdzie?

06 mar 2016 - 12:25:08

wypełnij wniosek kredytowy w necie a sami się odezwą z różnych banków bez wychodzenia w domu. WIem, że niektóre banki wydają niewielkie kwoty np do 10000 na podstawie historii rachunku. Najprościej jest dostać kredyt w swoim banku w którym posiadasz konto.

zweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 1/5

kredyt bez umowy o prace gdzie?

06 mar 2016 - 12:29:09

ja dostałam w mBanku kredyt na 12000zł przy umowie zlecenie, z tym, że razem z chłopakiem.. nadmieniam, że miał on taką samą umowę, jak ja, także warto iść do punktu i zobaczyć ;) nam nie robili żadnych problemów

Anonim

kredyt bez umowy o prace gdzie?

06 mar 2016 - 13:10:45

Mialam oferte kredytu w moim banku na 23tys. Niestety cofneli mi decyzje w momencie kiedy powiekszylam sobie limit na koncie , teraz oferuja mi 3tys kredytu. Chcialam odkrecic limit ale na infolini mi mowiono ze oferta kredytowa juz nie powroci... jestem wsciekla bo bylam w banku i pytalam sie pracownika o to czy powiekszajac limit nie bedzie to z niczym kolidowalo i zostalam zapewniona ze nie bedzie. Jestem w rosterce bo nie oplaca mi sie zaczynac remontu za te pieniadze co mam odlozone. Jak juz zrobic rozpierduche to na calego a nie ratami....

kredyt bez umowy o prace gdzie?

06 mar 2016 - 15:30:43

W mabnku mozna ale w zadnym nie dadza tak bez jakiejs tam historii konta. Mi bez umowy o prace kiedys taka ofera wskoczyla dopiero po roku.

kredyt bez umowy o prace gdzie?

06 mar 2016 - 18:26:56

moja znajoma mając takie świaczenie ostała w Santander Consumer BAnk, ale nie wiem na jakich warynkach

kredyt bez umowy o prace gdzie?

07 mar 2016 - 09:52:48

Weź kredyt w banku- ale przez internet! Wiem co mówię, pracowałam w banku. I mi mając umowę na czas określony mój własny pracodawca nie chciał mi dać kredytu na dłuższy czas niż trwała umowa o pracę. Żaden inny bank również nie. Więc co zrobiłam? Złożyłam wniosek o kredyt przez internet- dokładnie w 5 tych samych bankach, gdzie byłam wcześniej osobiście. 4 na 5 dało mi kredyt bez problemu... Więc ja się pytam WTF??

Oczywiście najlepiej tm, gdzie masz konto, to wtedy oni sobie sprawdzają na podstawie wyciągów wpływów na konto za ostatnie 3 miesiące i nie musisz nic donosić, żądnych papierków.

kredyt bez umowy o prace gdzie?

07 mar 2016 - 10:00:13

no nie wiem musisz poszukać, są banki, które dają kredyt ale to na pewno nie duży, tylko uważaj żebyś potem nie musiała za dużo spłacić, czasem jest to nie opłacalne i w ten sposób wykorzystują

kredyt bez umowy o prace gdzie?

09 mar 2016 - 17:14:40

Cytat

Cytat
Asztarte
Mi nie chcieli dać kredytu w takiej wysokości mając umowę, na czas określony. Idź, pytaj się, dowiaduj. W internecie możesz sobie symulacje bankowe. Ale zasiłek na dziecko jest zasiłkiem na dziecko.

To jest zasiłek dla rodzica, który rezygnuje z pracy na rzecz opieki nad dzieckiem. To tak jak praca w domu z dzieckiem niepełnosprawnym. Zasiłek dostaje rodzic na życie nie dostaje go dziecko.
Nie dla dziecka a NA dziecko. Podejrzewam, że nie są to kokosy, a przy chorym dziecku wydatków jest masa. Dlatego nie wiem na ile wiarygodnym jesteś kredytobiorcą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy w związku