Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Remont mieszkania w bloku

10 sty 2017 - 08:15:10

Cytat

Cytat
lusia86
Przyjrzałam się bardziej zdjęciom i tak: nie nosi Cię, żeby zburzyć ścianę oddzielającą kuchnię od przedpokoju- jak dobrze się orientuję?
Poza tym widzę profesjonalny zestaw: miarka, długopis i kartka ;) pisz pisz lepiej mieć wszystko na papierze ;0

W tej chwili mieszkam na aneksie kuchennym i marze o tym żeby zamknąć kuchnie aby smrody nie wlatywały mi do pokoju :)

Cytat
asiafashion
strasznie Ci zazdroszczę, ja mam już swoje lata a nadal mieszkam z rodzicami :P Marzę o swoim własnym kącie

Gdyby nie spadek po teściowej to nadal bym grzała miejsce na gminnym mieszkaniu ,które wynajmuje. Do tego teraz mam 1 pokój i dziecko niepełnosprawne 9 letnie. To mieszkanie ze spadku jest dla nas zbawieniem!!!

Cytat
lusia86
Czyli zalążek planu jest :) no tak jak spojrzałam na zdjęcia to ja najpierw wpadłabym w łazienkę bo faktycznie słabo, nie chodzi o gust tylko o to, że jest zniszczona i zużyta. Później warto byłoby zerwać tapety i zobaczyć jak ściany wyglądają bo szlifowanie wiesz jak wygląda ;) Wiadomo, że płytek nie trzeba kupować po 100 zł, najlepsze jest to, że nie jest tak jak kiedyś, że 1 gat. to był 1 i to było widać, teraz nawet w 1 gat. trafi się przebarwienie, ryska itp. a mało komu chce się jeździć i wymieniać 1 czy 2 płytki może jeszcze czekać z tydz. na dostawę ;) Skoro podłogi są ok to zabieraj ze sobą ;) Powodzenia i wytrwałości a no i sił na sprzątanie, niestety też wiem co to znaczy, nie ma jak masz nowe mieszkanie lub budujesz dom, sprzątasz na bieżąco i tylko raz a tak najpierw po "demolce" a 2 raz po wykonaniu robót ;)


Zadecydowaliśmy że faktycznie zrobimy łazienke i pokoje a kuchnie chyba poczekamy bo zrobić na łapu capu i nie wiem czy mi kasy starczy bo chce wziąć kredyt wiec trudno przemecze sie ,będzie cieżko bo meble sie rozpierdzielają , są mało pakowne...eh.... I nawet to sprzatannie wiadomo że sie lepiej sprzata na czymś nowym i fajnym niż na starych rupieciach gdzie nie widać efektu przed i po.

Jeżeli masz dziecko niepełnosprawne, to zawczasu pomyśl o jakiś udogodnieniach. Nie mówię tu o jakiś wymyślnych rzeczach, ale ułatwiających na później życie. Nie wiem jaki to rodzaj niepełnosprawności, ale mogę polecić https://przelambariery.pl/pol_m_Lazienka-dla-niepelnosprawnych_Uchwyty-i-porecze-228.html Super, że masz swoje mieszkanko :)

Remont mieszkania w bloku

26 lut 2017 - 11:53:04

Da się to zrobić. Musisz tylko mądrze do tego podejść. Postaraj się jak najwięcej zrobić sama. Ja robiłam generalny remont mieszkania ok 2 lat temu. Niestety największy koszt to kuchnia + łazienka. Na twoim miejscu odpuściłabym parkiet ,a położyła panele. Teraz jest taki wybór, że znajdziesz coś co wygląda ładnie i nie jest drogie. Ja soje panele kupiłam za ok 40zł/m. Jęsli chodzi o kafle do łazienki to też szukałam czegoś w dobrej cenie. Wannę, toaletę i umywalkę kupiłam w outlecie i wyszło bardzo korzystnie, a meble na olx. Sprzęt do kuchni też kupiłam w outlecie AGD.Mój remont kosztował w sumie 50tys, ale przerabiałam pomieszczenie gospodarcze na mieszkanie, czyli wymiana okien, ogrzewanie podłogowe, instalacje (wodna, gazowa, elektryczna), ogrzewanie podłogowe, tynkowanie i wygładzanie ścian, łazienka od zera. Meble kuchenne + sprzęt agd + szafa na wymiar 3mx2,7m koszt ok 15 tys. I mam mieszkanie 40m.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Remont mieszkania w bloku

22 cze 2019 - 11:23:27

Ile może kosztować wyremontowanie mieszkania 60 m2?
Chodzi tutaj o Kraków

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Remont mieszkania w bloku

25 cze 2019 - 10:10:18

Moze kosztować i 30 tysięcy złotych i 300 tysięcy złotych. Wszystko zalezy od tego czy są to jedynie kosmetyczne zmiany czy może jednak jest to kompleksowy remont łacznie z kupnem mebli oraz wymianą instalacji elektrycznych.

Mogę Ci poleci dobra ekipę jeśli nie masz czasu i w sumie ochoty na dopilnowanie ekipy remontowej. Mianowicie quality investment. Mogą zaprojektować mieszkanie od a do z oraz potem zająć się kompleksowym remontem.
https://qinvestment.pl/pakiety-pod-klucz/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-01 09:46 przez wkamilaww.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Remont mieszkania w bloku

16 wrz 2020 - 11:09:11

Nie ulegać modom, pewne rzeczy zrobicie na lata. Przykład: płytki heksagon wcięte nieregularnie w parkiet. Masakra. Jak już wyjdą bokiem, to tylko sobie w głowę strzelić. Pewnie można dosztukowac parkiet/podłogę, ale to sztukowanie.

Sama dekoracje zamawialam głównie w sieci. Sklepy internetowe mają znacznie ciekawsze elementy dekoracyjne do wnętrz niż sklepy stacjonarne . https://domownia.pl Zobacz sobie do domowni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-30 07:58 przez marcy23.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Remont mieszkania w bloku

23 sie 2022 - 11:42:58

Jeżeli szukacie dobrej oferty płytek ceramicznych polecam zapoznać się z ofertą https://www.chichotki.pl/tanie-plytki-z-outletu/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nago w saunie.