Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Weryfikacja konta

19 lut 2016 - 19:41:00

Hej ! Konto założyłam już jakiś czas temu , ale tak naprawdę dopiero od dziś zaczynam z niego korzystać . Chciałabym je zweryfikować bo jestem osobą uczciwą a konta zweryfikowane mają przecież to potwierdzać :) Problemem jest przelew jako , że jestem osobą mającą 19 lat nie posiadam jeszcze własnego konta , bo i po co skoro nie pracuję. Czy jeśli zrobię przelew z konta np. rodziców na którym są dane np. Mamy a posiadamy oczywiście inne imię , wiek a i niestety nazwisko , to czy w takim wypadku konto zostanie zweryfikowane , jeśli np. w tytule przelewu wpiszę swoje dane ? Miał ktoś może już taki problem ?

Weryfikacja konta

19 lut 2016 - 19:58:38

nie. dane konta muszą się zgadzać z danymi tu

Weryfikacja konta

19 lut 2016 - 20:54:58

Hej hej ale możesz założyć darmowe konto w banku pocztowym i od czasu do czasu wpłacać tam jakieś drobne sumy pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Weryfikacja konta

19 lut 2016 - 21:03:27

Inną opcją jest zmiana na wspólne konto z mamą. W niedalekiej przyszłości może to się przydać, gdy np.podejmiesz jakąś pracę dorywczą a pensję będą wypłacać tylko na konto. Gdybyś zakładała np. konto na swoje nazwisko, to zwykle jest wymóg, że co miesiąc na konto musi wpływać wymagana kwota, a przy pracach dorywczych trudno to spełnić.

Weryfikacja konta

10 mar 2016 - 19:16:23

Powiedzcie mi, jak długo czekalyscie na zwrot pieniędzy po weryfikacji?
i co jesli mam konto wspólne z mamą, i mimo,ze juz jest całkowicie moje to i tak pokazują się jej dane ?

Weryfikacja konta

07 lis 2016 - 16:17:57

może napisz bezpośrednio do administracji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Remont mieszkania w bloku