Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 15:28:02

Pewnie przez większość zostanę zjechana ale serio potrzebuję rady :( Co robić żeby mieć gorączkę? Nie mogę pójść w środę do szkoły, nie chodzi o sprawdzian itp tylko o coś ważniejszego. Niestety moja mama nie pozwoli mi od tak zostać w domu a numer z termometrem w herbacie nie przejdzie, muszę być na serio chora. Wiecie co zrobić żeby mieć gorączke? Słyszałam coś o zjedzeniu surowego ziemniaka ale też nie chciałabym żeby mi się stało coś poważniejszego help

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 16:15:20

Idź na wagary...nie będziesz musiała kombinować z gorączką ;)

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 17:07:34

Puknij się w głowę. Napewno nie pójdziesz; )

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 17:14:26

Głupota!

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 17:23:37

Idź do lekarza i powiedz, że się źle czujesz, że chodzisz non stop do łazienki wypróżniać się i brzuch Ciebie boli.

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 17:32:35

Idź do szkoły, unikając niczego nie rozwiążesz a moze się skomplikować lub wyjdziesz na tchórza :)

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 17:33:04

a co moze byc waznejsze od sprawdzianu itp.
chlopak chce z toba zerwac.

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 17:46:16

Taka moja rada... problem nie zniknie, trzeba stawić mu czoła. Robienie sobie kuku to bardzo zły pomysł...

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 17:50:40

Pamiętam kiedyś przyszłam do szkoły i dowiedziałam się na 3 godzinie lekcyjnej, że na 6-tej jest sprawdzian z chemii... brrr.. umysłu ścisłego nie mam, nie miałam pomysłu co zrobić, nie chodziłam na wagary więc odpadało i... rozwiązanie przyszło samo :) Bujałam się na krzesełku jak piznęłam do tyłu... Głowa nie bolała, ale od razu lekarz i szpital :P

A co do tematu... nie wiem jak wywołać gorączkę, ale na pewno nie surowym ziemniakiem, bo efekt uboczny prócz gorączki może być straszny.

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 18:32:45

co za ludzie!

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 18:53:41

oj tam o ja tam zapomniał wół jak cielęciem był? kazdy z nas kiedys kombinował jak tu nie pójsc do szkoły. Ja swoje dziecku ucze tak by zawsze mi mowiło prawde nawet jak zrobi cos czo moze mi sie nie spodobac

Co zrobić żeby mieć gorączke

15 lut 2016 - 22:48:26

Idź z rana oddać krew. Dostaniesz zwolnienie, zrobisz coś pożytecznego i jeszcze będziesz miała czekolady ;)

A nie, sorry. To dopiero po osiemnastce. Rozpędziłam się trochę, chyba, że jesteś w ostatniej klasie liceum:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-15 22:49 przez starababa.

Anonim

Co zrobić żeby mieć gorączke

16 lut 2016 - 12:35:57

spodziewałam się takich odpowiedzi :( serio nie mogę pokazać się jutro w szkole. Chyba faktycznie pójdę zwyczajnie na wagary. Nie myślcie że jestem głupią laską której nie chce się nauczyć na sprawdzian bo nie o to chodzi :(
ehh.. tak czy inaczej dzięki za odpowiedzi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypad na weekend