Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Studniówka co zrobić?

25 sty 2016 - 13:13:01

Dziewczyny mam problem i liczę na wasze rady.
Kolega zaprosił mnie na studniówkę, która ma się odbyć w najbliższą sobotę w sumie nie mamy jakiegoś większego kontaktu, rozmawiamy raz na jakiś czas. Zgodziłam się pod wpływem chwili (swoją studniówkę miałam kilka lat temu, warto odświeżyć wspomnienia ;) ) jednak on chyba to nie do końca dobrze zrozumiał, bo zaproponował, żebym po imprezie spała u niego, pisał coś o tuleniu itd.
Dzieciak trochę, tylko, że nie wiem jak wybrnąć, iść z nim na tą studniówkę i nie czuć się do końca komfortowo czy zostawić go na lodzie na kilka dni przed i jednak zrezygnować? :(

Studniówka co zrobić?

25 sty 2016 - 13:18:48

Powiedz wprost, zeby nie liczyl na tulenie, a po studniowce wracasz do siebie. I jesli mu to nie przeszkadza, idz. W sumie tez bym miala dylemat, bo nie lubie zostawiac na lodzie jak juz sie zdeklaruje. Nawet do bylego chcialam isc, bo zalozyl za mnie czesc sumy (w koncu nie poszlam, ale to inna historia). Jak sie zacznie kleic w trakcie, po prostu wroc do domu.

Anonim

Studniówka co zrobić?

25 sty 2016 - 13:25:17

@Asztarte w sumie... może masz rację :) nie chciałabym też go tak zostawiać bo byłoby mi głupio. Więc chyba faktycznie jasno powiem jak jest i żeby na nic nie liczył :)

Studniówka co zrobić?

25 sty 2016 - 14:57:29

po studniówce każdy idzie lulu do swojego domu ,musisz mu to okazać aby czasem nie myślał inaczej.
Słuchaj a może on się w tobie zabujał i tak coś kombinuje

Studniówka co zrobić?

25 sty 2016 - 15:00:49

ja bym go nie olewała w ostatniej chwili, co jak co ale to jednak studniówka :) jeśli mu wcześniej obiecałaś to z nim idź, ale tak jak dziewczyny piszą, jasno mu przedstaw swój punkt widzenia, żeby uniknąć niedomówień i bawić się dobrze jako kumple! :)

Studniówka co zrobić?

25 sty 2016 - 15:53:34

Powiedz mu wprost,że na studniówkę i owszem pójdziesz z Nim,ale o żadnym nocowaniu u Niego po nie ma mowy.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Studniówka co zrobić?

25 sty 2016 - 16:30:46

Cytat
niebieskieniebo89
ja bym go nie olewała w ostatniej chwili, co jak co ale to jednak studniówka :) jeśli mu wcześniej obiecałaś to z nim idź, ale tak jak dziewczyny piszą, jasno mu przedstaw swój punkt widzenia, żeby uniknąć niedomówień i bawić się dobrze jako kumple! :)
Dziwny kolega. Nie znacie sie jakoś dobrze, a on wychodzi z jakąś dziwną propozycją? Tak jak dziewczyny mówią - idź ale postaw grubą granicę coby sie chłopak nie łudził.

Studniówka co zrobić?

26 sty 2016 - 09:06:16

Dziwny gość, powiedz mu, że nic z tego nie będzie, zgodnie z zasadą "nie daje, trzeba ze mną chodzić" :P
A najlepiej olej tę studniówkę ;)

Studniówka co zrobić?

26 sty 2016 - 12:49:05

Na studniówkę idź, a później do domku spać :)
Jakby podczas studniówki nalegał, to idź do domu i tyle :)

Daj znać jak było :)

Studniówka co zrobić?

26 sty 2016 - 13:10:54

Ja tam nie widzę problemu. Jak widzę, że facet coś sugeruje to od razu stawiam sytuację jasno. Tak jak dziewczyny piszą, powiedz, że na studniówkę chętnie się przejdziesz, ale jak na coś liczy to Ty dziękujesz i tyle.
Nie ma co się czuć głupio. Nie rozumiem tego.

Cytat
Marzenqa1
Cytat
niebieskieniebo89
ja bym go nie olewała w ostatniej chwili, co jak co ale to jednak studniówka :) jeśli mu wcześniej obiecałaś to z nim idź, ale tak jak dziewczyny piszą, jasno mu przedstaw swój punkt widzenia, żeby uniknąć niedomówień i bawić się dobrze jako kumple! :)
Dziwny kolega. Nie znacie sie jakoś dobrze, a on wychodzi z jakąś dziwną propozycją? Tak jak dziewczyny mówią - idź ale postaw grubą granicę coby sie chłopak nie łudził.


Czy ja wiem czy dziwny? Chłopak ma naście lat i pstro w głowie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-26 13:12 przez fajneubrania.

Anonim

Studniówka co zrobić?

26 sty 2016 - 13:21:44

@fajneubrania z tym, że będę się głupio czuła chodziło o to, że nie chciałabym żeby między nami podczas imprezy była sztywna atmosfera, nie chcę mu zepsuć studniówki ;) chyba faktycznie z nim pogadam i postawię sprawę jasno. Dzięki za rady! :*

Studniówka co zrobić?

26 sty 2016 - 14:20:58

Cytat

@fajneubrania z tym, że będę się głupio czuła chodziło o to, że nie chciałabym żeby między nami podczas imprezy była sztywna atmosfera, nie chcę mu zepsuć studniówki ;) chyba faktycznie z nim pogadam i postawię sprawę jasno. Dzięki za rady! :*

No ale to masz mu rzecz określić teraz, a nie na studniówce. No i prawda jest taka, że to on sam siebie w takiej sytuacji postawił, a nie Ty ;)
Skoro i tak nie jesteście jakimiś bliskimi znajomymi to nie ma co się przejmować ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić aby przytyć