Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Ile czekać na wpłatę

24 sty 2016 - 20:05:31

Mam pytanie do osób sprzedajacych na Allegro: ile czasu czekacie na wpłatę od kupującego? Mam teraz taką sytuację, że dziewczyna zakupiła rzecz (nie za droga - 14zł) ale nie dokończyła transakcji (nie wybrała opcji wysyłki i sposobu płatności). Nie wiem czy czekać jeszcze te dwa dni czy warto napisać z zapytaniem kiedy mogę sie spodziewać zapłaty za przedmiot. Co wy robicie w takich sytuacjach? Z góry dzieki za odpowiedzi :)

Ile czekać na wpłatę

24 sty 2016 - 20:23:51

nigdy nie czekałam,bo kase odrazu na payU były

Ile czekać na wpłatę

24 sty 2016 - 20:28:59

Ja bym się spytała kiedy zostaną przelane pieniądze i ewentualnie możesz napisać, że czekasz na pieniądze do konkretnego dnia, a potem podjąć odpowiednie kroki.

Ile czekać na wpłatę

25 sty 2016 - 00:51:38

ja zawsze dawałam tydzień na finalizację. nie kazdy ma konto internetowe. niektórzy korzystają z tradycyjnych przelewów. są też ludzie mieszkający na wsi gdzie nie zawsze opcja idę do banku i robię przelew jest możliwa

Ile czekać na wpłatę

25 sty 2016 - 14:54:52

jeśli nie napisała opcji wysyłki to właściwie tych pieniędzy nie bedzie. napisz do niej w jaki sposób ci zapłci czy przy za pobraniem czy na konto?
Nie wysyłaj towaru za nim nie dostaniesz kasy pierwsza zasada.

Ile czekać na wpłatę

30 sty 2016 - 22:39:54

Może wysłała przelewem, a nie przez payu. I jak się rozwiązała kwestia? Ja zawsze pytam o sposób płatności po 24h jeśli nie ma odzewu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studniówka co zrobić?