Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Różnica wzrostu

12 sty 2016 - 17:25:21

Co sądzicie o parach, w których kobieta jest wyższa od mężczyzny? Czy zwracacie na to uwagę, czy wygląda to według was śmiesznie? Czy może zupełnie neutralnie do tego podchodzicie? Sama jestem wyższa od mojego partnera o jakieś 2 cm i nie przeszkadzało mi to, ale coraz częściej czytam prześmiewcze komentarze pod zdjęciami takich par i powoli zaczynam mieć kompleks z tego powodu.

Różnica wzrostu

12 sty 2016 - 17:54:36

Wydaje mi się,że nie ma to żadnego znaczenia-tym bardziej,kiedy układa sie świetnie.W końcu powinno liczyć się wnętrze a nie ocenianie po wyglądzie czy pozorach..Może to po prostu ludzka zazdrość,że takie związki mają rację bytu?Ja nie zwracam na to najmniejszej uwagi akurat i w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza.Znam przefajne pary w których kobieta nie dość,że wyższa to jeszcze tęższa od mężczyzny i są bardzo szczęśliwi.A na kąśliwe komentarze trzeba reagować śmiechem i odpowiednią ripostą no i...nie trzeba męczyć się w szpilkach,żeby dorównać partnerowi wzrostem-same pozytywy i tego sie trzymać :)

Różnica wzrostu

12 sty 2016 - 18:39:14

ja osobiście nie mogłabym być z facetem niższym od siebie. ale nie uważam też aby był to powód do- jak to nazwałaś "prześmiewczych komentarzy" :)

Różnica wzrostu

12 sty 2016 - 19:14:04

Uważam, że wzrost nie ma znaczenia, ale wiem że dużo osób zwraca na to szczególną uwage....Najważniejsze jest uczucie , relację, czy czujcie się dobrze w swoim towarzystwie .. a na obcych ludzi ,którzy mówią jakieś uszczypliwe uwagi poprostu nie zwracać uwagi,zawsze gadali a bedą gadać ;)
Znam jedną pare w której jest różnica wzrostu, ale chłopak jest tak przystojny ,że wg nie zwraca się uwagi na cm;))))
a Wam życzę szcześcia i wytrwałośći;)))

Różnica wzrostu

12 sty 2016 - 21:53:52

Najważniejsze ze jesteście szczęśliwi a nie to co ktoś mowi czy się smieje.

Różnica wzrostu

13 sty 2016 - 12:06:29

Cytat
kasia378
ja osobiście nie mogłabym być z facetem niższym od siebie. ale nie uważam też aby był to powód do- jak to nazwałaś "prześmiewczych komentarzy" :)

Poza tym co to są 2 cm ? ;P

Różnica wzrostu

13 sty 2016 - 12:22:12

Ja nie patrze na wzrost ,nigdy nie patrzałam. Mój maż ma 2 metry wrostu i czasem mnie denerwuje to ze jestem taka mała przy nim.

Anonim

Różnica wzrostu

13 sty 2016 - 13:05:19

Macie dużo racji i niby nie ma co zwracać uwagi na to, co mówią inne osoby, ale jednak nie da się tak całkowicie od tego odciąć, więc zaczęło mi to trochę doskwierać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmici atakują szafę!