Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Narkotyki

26 lis 2015 - 10:19:58

Kocham Go, ale już brakuje mi sił aby kolejny raz mu zaufać. Rozmowy nie pomagają, albo pomagają na jakiś czas. I zaraz znowu zaczyna się kombinowanie, oszukiwanie mnie. Starałam się mu pomóc, odcielam mu kontakty z nimi, lecz za każdym razem znajdzie inny sposób aby to przeskoczyć. Ile ja jeszcze mogę tego znieść? Dla mnie zgłoszenie na policje to jedyne racjonalne rozwiązanie, taka terapia szokowa dla nich wszystkich.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Narkotyki

26 lis 2015 - 13:31:56

Cytat
filipekkrol
Te osoby maja lub będą miały dzieci w wieku szkolnym i będą się modliły o to żeby ich dziecko nie trafiło na dilera, który będzie mu wciskał narkotyki, od którego będzie mogło kupic.

Kto wie może jak dożyją.

Narkotyki

26 lis 2015 - 16:44:13

Akurat w tym temacie wiem więcej niż się może wydawać.Jestem matką narkomana,wiem jak trudno jest wyjść i zgadzam się,że są potrzebni specjaliści aby pomóc wyjść z tego syfu,ale pomoc i wsparcie bliskich a w tej sytuacji dziewczyny, która może być jedną z motywacji (jeśli chłopakowi zależy na niej oczywiście) jest potrzebna.Jeżeli chodzi o dilerów ,nawet gdyby ich wyłapali to tylko z jego kręgu,on jak będzie chciał dalej ćpać poszuka gdzie indziej.Wiem jaka sytuacja jest w kręgu młodzieży,współczuję rodzicom którzy mają jeszcze małe dzieci ,bo to co dzieje się teraz ,a co będzie dziać się póżniej jest tragedią.Jedynym wyjściem jest interesowanie się swoim dzieckiem ,spędzanie z nim jak najwięcej czasu ,rozmowa i słuchanie go ,a co najważniejsze zawsze mieć dla niego czas.Nie mówić przyjdź potem,bo potem może być za póżno. Wracając do tematu,wiem tylko tyle że narkomanowi się nie wieży,ale warto wierzyć w niego jako człowieka.Czasem musi faktycznie spaść na samo dno,aby się odbić od niego,ale warto dać mu również szanse.

Narkotyki

26 lis 2015 - 16:51:43

złóż doniesienie i zostaw go jak najszybciej. kiedyś zabraknie mu kasy i zabierze ci parę groszy z portfela i życie. i nie przesadzam, tak było.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Narkotyki

26 lis 2015 - 17:04:23

Cytat
alicja70
.... zostaw go jak najszybciej..... .
Też tak uważam. Jesteś jeszcze bardzo młoda, ale i tak szkoda Twojego czasu bo ten nie wraca. Nie marnuj swojego życia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szfagierka wykorzystuje swoja mame,Zwrocic uwage czy olac?