Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Udawanie orgazmu

18 lis 2015 - 10:32:39

Mam problem, jestem z facetem już ponad 1,5roku. Jest mi z nim dobrze w łóżku, czasem udaje mi się osiągnąć prawdziwy orgazm, ale w przeważającej większości jest to orgazm udawany. Czasem nie mogę sobie darować, że tak robię i obiecuję, że więcej już tak nie będę, ale gdy dochodzi do kolejnego zbliżenia...znowu to samo. Udaję, żeby nie było mu przykro, chcę mu pokazać, że jest mi dobrze, ale chciałabym przeżywać to na prawdę. Nie wiem jak teraz rozwiązać tą sytuację delikatnie. Co zrobić???

Udawanie orgazmu

18 lis 2015 - 15:20:21

Skoro się nie zorientował, to znaczy, że wyśmienicie udajesz:)
Może warto porozmawiać z partnerem. Czasami wystarczy niewielka zmiana. Przyczyny braku orgazmu u kobiety to temat rzeka.
Czy Twój facet odpowiednio się do tego zabiera?
Ja miałem niewiele kobiet w swoim życiu ( 5 ), i każda jest inna, jedna była taka: wystarczyło, że na nią odpowiednio spojrzałem, dotknąłem i już, a cała reszta to droga przez mękę, w sensie takim, że musiałem planować zbliżenie już od samego rana.... tu lekko podszczypnąć.... szepnąć sprośne słówko do ucha.... dać zrozumieć, że to ona jest naj... .
Jak chcesz porozmawiać to napisz do mnie. Postaram się spojrzeć na gościa Twoimi oczami.
Ja dużo spraw załatwiłem szczerą ale delikatną rozmową.. :)
Pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w sali zabaw