Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Chciałem zapytać jak to widać z tej drugiej strony. Jestem już rok po.
Wszystkie dziewczyny, którym to powiedziałem, myślałem, że się na mnie rzucą... bo bezpieczny kochanek.... i je straciłem ( dobre koleżanki ).
On 36 Wrocław



:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 13:51 przez Anonim.

Twoje życie twoja decyzja i twoja sprawa co komu do tego.Są kobiety które również nie chcą mieć dzieci.

nie chciałabym być z takim facetem

Wiekszosc kobiet niestety chce miec w przyszłości dzieciątko z facetem po tym zabiegu to raczej kobieta po przejsciach np. mająca już dziecko czy dzieci i nie chce mieć już więcej.Lub będąca już w tym wieku że nie może już mieć.Są oczywiscie też kobiety które nigdy nie chcą .
Najgorsze jednak jest to ,że taki facet po latach np. zakocha się i zapragnie mieć z ukochana kobietą potomka i niestety za późno jest.
Co będziesz czuł jeśli kiedyś poczujesz silny instynkt ojcowski?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 14:15 przez filipekkrol.

Anonim

Trójka dzieci już mi wystarczy. Żony już nie mam, zostawiła mnie...
Pytanie nie miało na celu uświadomienia mi tego co zrobiłem, tylko raczej na wskazanie zalet posiadania takiego kochanka jak ja...

Cytat

Trójka dzieci już mi wystarczy. Żony już nie mam, zostawiła mnie...
Pytanie nie miało na celu uświadomienia mi tego co zrobiłem, tylko raczej na wskazanie zalet posiadania takiego kochanka jak ja...
Rozumię ,piszę tylko ze roznie może być w przyszłości.Jaka zaleta jako kochanka, no cóz wiadome dziecka nie zrobi bezpieczny sex jesli chodzi o zapłodnienie.Tylko co, włąsnie jako kochanka, a nie partnera na dłużej .Kobiety mogą w takim wypadku z tobą być na chwile a do życia szukac mężczyzny z ktoym będą chciały mieć dziecko.Mogą nie traktować ciebie zbyt poważnie.

Mam na myśli młode kobiety,chyba ze trafisz na starsza które już dzieci ma lub ,za późno na dziecko już.

Chyba jednak nie do końca uświadomiłes sobie tą decyzje i co zrobiłes skoro pytasz co o tym sądzą kobiety.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 14:28 przez filipekkrol.

ja juz mam 2 dzieci.wiec gdyby moj facet chcial sie poddac takiemu zabiegowi to bym sie zgodzila.jestem wiec za jak sie jest w stalym zwiazku i nie chce sie miec wiecej dzieci.

to zależy od wyboru,
to są tez plusy dla stałego związku ,mam na myśli małżeństwa z długim stażem i dzieci w wieku szkolnym.
Miłośc wtedy kwitnie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co o Niej sądzisz