Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

43 minut temu

dieta organizacja

57 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Co byś zrobiła?

10 lis 2015 - 14:43:34

Chłopak na bardzo krótko przed nami przez chwile umawiał się ze swoją byłą z którą był przez miesiąc kilka lat wcześniej. Powiedział mi, że chcieli spróbować jeszcze raz, ale nie wyszło i nie było między nimi nic wielkiego. Po kilku miesiącach związku powiedział mi też z iloma dziewczynami spał, mimo tego, że nie chciałam tego słuchać. Stwierdził, że woli, żebym wiedziała od niego niż żebym dowiedziała się kiedyś od kogoś innego. Spytałam więc, czy kochał się z tą ex zaraz przed naszym związkiem, patrząc mi w oczy zaprzeczył. Znam jego hasło do fb, ale nigdy z tego nie skorzystałam, jednak osatnio nie wylogował się z fb, a ja głupia po raz pierwszy (i ostatni!!!) w życiu postanowiłam sprawdzić, czy słusznie mu uwierzyłam. Okazało się, że jednak spali ze sobą, kiedy przeczytałam te jej teksty... :( W dodatku robili to bez gumki, kiedy on nie chce tego robić nawet ze mną, a planujemy wspólne życie, mieszkanie razem, a ja biore tabletki. Strasznie mnie zabolało nie to, że to robili, ale tp, ze mnie okłamał. Co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-10 14:45 przez Anonim.

Co byś zrobiła?

10 lis 2015 - 15:40:31

Powiedziałabym mu,że wiem o wszystkim i czemu mnie okłamał? Prosto z mostu

Anonim

Co byś zrobiła?

10 lis 2015 - 16:13:47

Cytat
AngelsHall
Powiedziałabym mu,że wiem o wszystkim i czemu mnie okłamał? Prosto z mostu

Tak też zrobiłam. Powiedziałam mu, ze strasznie sie zawiodłam. Wiem, że nadal chcę z nim być, ale mam ochotę go za to udusić.

Co byś zrobiła?

10 lis 2015 - 16:15:48

I co ci odpowiedział? Dlaczego to ukrył skoro to było przed waszym związkiem?

Anonim

Co byś zrobiła?

10 lis 2015 - 16:22:57

@AngelsHall Stwierdził, że mówiąc mi o tym, że to nie było nic poważnego nie kłamał, bo tak naprawdę nic do niej nie czuł i nic dla niego nie znaczyła - po za tym mówił mi to na samym początku naszego spotykania się i wszystko było inaczej. Jak to określił, zanim mnie poznał był *ujem. Później się zakochał, kiedy go o to spytałam to między nami było już poważnie. Podobno nie chciał mnie jeszcze bardziej dołować, bo wiedział jak jest mi przykro, że miał pare dziewczyn przede mną (on byl moim pierwszym), a z tą ex faktycznie robili to bardzo krótko przed naszym spotykaniem się i wiedział, że się tym przejmę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-10 16:31 przez Anonim.

Co byś zrobiła?

10 lis 2015 - 21:29:57

Porozmawiaj z nim i powiedz żeby w przyszłości cię nie okłamywał i tyle.
Reszte nie wracaj do przeszłości, nie pozwol by niszczyła twój związek, jeśli jest dobry i jesteście szczęśliwi.Nikt nie jest ideałem i każdy ma jakąś przeszłośc.Liczy się teraz .Często powtarzam że kocham mojego męża miedzy innymi za to, że nie wraca do przeszłości nie wypytuje o nic.Kiedys go zapytałam o to powiedział że kocha mnie taką, jaką jestem i że moja przeszłośc niema dla niego znaczenia.
Myślę że za bardzo przejmujesz się przeszłością ,tą dziewczyną a to nie jest dobrze i dla ciebie i dla niego.Takie coś może nawet zniszczyć związek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy mam jakąś szansę ?