Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Zostawić GO?

04 lis 2015 - 14:16:46

Hej, jestem z chłopakiem prawie 1,5roku, mieszkamy ze sobą ponad rok (wiem, że strasznie szybko wspólnie zamieszkaliśmy, ale byliśmy wtedy tacy nienasyceni sobą :|). Do tej pory było różniej, rozstawaliśmy się, wyprowadzaliśmy się, ale zawsze do siebie wracaliśmy. Ale nie w tym rzecz... pracuje z nami taka dziewczyna (starsza od nas), ale kiedyś on miał z nią dziwne relacje, teraz nie chcę aby miał z nią jakiś kontakt i się na to zgodził, przystał na wszystkie moje warunki. Ok, było pięknie ładnie, ale wiadomo jak to w pracy, zawsze ona będzie się gdzieś pojawiała. Wczoraj zorganizowana została impreza integracyjna dla pracowników. My nie mogliśmy iść, ponieważ u mnie w rodzinie akurat była uroczystość rodzinna, ale też nie chciałam tam iść ze względu na nią. Oczywiście on trochę podpił i chciał do nich dołączyć, ale wróciliśmy spokojnie do domu. Dziś w pracy totalnie mnie olewa, widzę, że nie może przeżyć, że go tam nie było. Jest nieszczęśliwy. Myślę nad tym, czy się dziś już tak definitywnie wyprowadzić, nie chcę go uszczęśliwiać na siłę? Co wy o tym myślicie? pomóżcie. Dla niego liczy się tylko impreza, a ja to tam w dupie...

Zostawić GO?

04 lis 2015 - 14:23:37

ogarnij się, bo twoja zazdrość i brak zaufania może zniszczyć wasz związek. nie możesz zabraniać mu spotkań ze znajomymi, a wyprowadzka z takiego powodu? bo on się zezłościł na ciebie (słusznie)?

Zostawić GO?

04 lis 2015 - 14:53:28

Właśnie że w tym rzecz - jeśli półtora roku było różnie, to zastanów się co będzie przez kolejne. Na początku jest zawsze namiętnie, ale skoro tylko seks i praca was łączą, to po prostu może już mu się znudziłaś i to związek bez przyszłości. Uciekaj póki możesz.

Zostawić GO?

04 lis 2015 - 15:18:12

Takie szarpanie sie nie ma sensu. Ja zamieszkalam z moim obecnym mężem po 2 miesiącach znajomości i ani razu żadne z nas się nie wyprowadziło. Jeżeli mu zależy to może zawalczy i wtedy będziesz pewna, że to ten jedyny.

Zostawić GO?

04 lis 2015 - 15:30:01

Dla niego liczy się tylko impreza, a ja to tam w dupie...

To jest argument!

Zostawić GO?

04 lis 2015 - 15:37:38

Otóż to, niezbyt trwała ta wasza relacja :/ jeśli złościsz się o takie bzdury, to po co to ciągnąć? Widac, że jakos średnio mu ufasz i pewnie tego nie zmienisz. A co będzie za parę lat?

Zostawić GO?

04 lis 2015 - 21:52:44

A jakie dziwne relacje ich łączyły chodzi o tą koleżankę?

Anonim

Zostawić GO?

05 lis 2015 - 08:20:11

Zbyt dobrze się dogadywali, ona jest taka bardzo 'wyluzowana' i chyba spali ze sobą. Ogólnie znamy się od bardzo dawna, już wcześniej próbowaliśmy być razem ale jeszcze wtedy nie byłam gotowa zostawić mojego teraz już byłego chłopaka. I wtedy wiem ze razem na mnie nawijali, za co jej nienawidzę.

Zostawić GO?

05 lis 2015 - 08:25:04

Cytat

Zbyt dobrze się dogadywali, ona jest taka bardzo 'wyluzowana' i chyba spali ze sobą. Ogólnie znamy się od bardzo dawna, już wcześniej próbowaliśmy być razem ale jeszcze wtedy nie byłam gotowa zostawić mojego teraz już byłego chłopaka. I wtedy wiem ze razem na mnie nawijali, za co jej nienawidzę.
Więc daj sobie z nim spokoj ,to jeszcze niedojrzały gość:) Poczekaj poznasz porządnego faceta dla którego ty będziesz najważniejsza.

Zostawić GO?

05 lis 2015 - 09:35:20

Zostaw.

Zostawić GO?

05 lis 2015 - 10:03:28

ja jestem z facetem 1,5 rokuy mieszkamy razem rok. I nie mielismy takiej sytuacji.. tez sie klucimy kazdy ma swoje racje ale sie szanujemy . Ja teza jestem zazdrosnica ale mu o tym mowie. I on to szanuje i nie poddaje mnie probą. Mowi mi jak chce isc gdzies i ja nigdy nie mam nic przeciwko staram sobie wypelnic czas zeby głupoty nie przychodzily do głowy.


Tobie też radze idź po rozmu do głowy

Anonim

Zostawić GO?

05 lis 2015 - 13:37:27

On szanuje moje zdanie, tylko caly czas stara sie mnie przekonac, ze to nic zlego, ze czemu mamy rezygnowac z innych znajomych przez ta jedna osobe, ale ja chce sobie oszczedzic nerwow, dlatego wole wogole nie isc. On juz nie chodzi nigdzie sam, jakies 0,5roku temu mielismy probe, wyszlismy osobno, kazdy ze swoimi znajomymi, ale on nie dotrzymal slowa, ale nie, nie zdradzil mnie, tylko cos innego, ale to osobna i bardzo dluga historia. Caly czas sie bije z myslami co zrobic... i nie wiem, bo go kocham, na prawde. Czuje to. Eh...

Zostawić GO?

05 lis 2015 - 15:48:20

Skoro nie chcesz aby z nią się spotykał to chyba jest coś na rzeczy

Zostawić GO?

06 lis 2015 - 10:07:41

ja bym sie najpierw zastanowila , czy go kochasz i czy jestes z nim szczesliwa.
Bo od tego wlasnie zalezy czy warto sie dogadac ,pojsc na kompromis i ciagnac ten zwiazek dalej. w Swoim poscie napisalas tylko ,ze nie chcialas isc na impreze i on sie na to obrazil i to jest glowny powod rozstania , dziecinada . To ,ze on lubi chodzic na imprezy,nie znaczy ,ze ma Cie w dupie. A co do tej jego kolezanki , Ty bylas dziewica jak sie z nim zaczelas spotykac? Poza tym nawet nie wiesz do konca co ich laczylo , teraz jest z Toba bo tego chce ,naprawde myslisz ,ze jakby byl sam na imprezie i spotkal ja to po paru drinkach by sie z nia przespal? Skad ten brak zaufania ?

Anonim

Zostawić GO?

06 lis 2015 - 21:37:30

Nie nie byłam dziewicą gdy zaczęliśmy się spotykać, ale w naszym otoczeniu nie ma już 'tych', z którymi coś mnie łączyło. A ona jest.. Tym się różnimy. Dlaczego on nie może mnie zrozumieć? I tyle dla mnie zrobić...to chyba nie aż tak wiele :|

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem bezradna