Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Wspólne zamieszkanie

24 paź 2015 - 13:47:42

Hej dziewczyny! :)
Chciałabym poznać waszą opinię na temat wspólnego mieszkania z chłopakiem? Jesteście za czy przeciw?
Dodam że mam 21 lat, mój chłopak 23 i jesteśmy razem już 3 lata. Wydaje mi się to odpowiednią decyzją ale kilka moich koleżanek powiedziało mi że z własnego doświadczenia nie zdecydowałyby się na to.
A Wy co o tym myślicie?
Pozdrawiam

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-24 20:46 przez Anonim.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wspólne zamieszkanie

29 paź 2015 - 22:07:17

Jesteście samodzielni finansowo ? Pracujecie ?

Wspólne zamieszkanie

29 paź 2015 - 22:23:49

Właśnie, samodzielność ma duże znaczenie :)

Wspólne zamieszkanie

29 paź 2015 - 22:35:35

Co para to inaczej. U nas to było pomieszanie z zakręceniem. Po 1,5 roku przeprowadziłam się do miasta gdzie mieszkał ON, wynajmowałam kawalerkę, a ON tam pomieszkiwał 6 dni w tygodniu.. Tak oficjalnie razem przenieśliśmy się do większego mieszkanka po roku takiego pomieszkiwania. Docieranie w przypadku naszych burzliwych charakterów było trudne, ale daliśmy radę. Dziś już jako małżeństwo nie mamy wyjścia ;p

Przyjaciółka była z facetem 5 lat. Zaręczyli się i zamieszkali ze sobą. Związek wytrzymał 3 miesiące.

Inna para znajomych, znali się 6mc i zaczęli spotykać. Bodajże po miesiącu zamieszkali razem i są bardzo szczęśliwi. Już tak 4 rok im leci jak mieszkają razem. Zaręczyli się planują ślub.

Osobiście uważam że na pewnym etapie życia lepiej się sprawdzić szybciej niż później. Nie każdy daje radę funkcjonować ze sobą w życiu codziennym, myślę że lepiej wiedzieć to mając 23 lata niż 30.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CHOROBLIWA ZAZDROŚĆ