Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

wakacje last minute

10 minut temu

Budowa domu

34 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Wspólne zamieszkanie

24 paź 2015 - 13:47:42

Hej dziewczyny! :)
Chciałabym poznać waszą opinię na temat wspólnego mieszkania z chłopakiem? Jesteście za czy przeciw?
Dodam że mam 21 lat, mój chłopak 23 i jesteśmy razem już 3 lata. Wydaje mi się to odpowiednią decyzją ale kilka moich koleżanek powiedziało mi że z własnego doświadczenia nie zdecydowałyby się na to.
A Wy co o tym myślicie?
Pozdrawiam

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-24 20:46 przez Anonim.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wspólne zamieszkanie

29 paź 2015 - 22:07:17

Jesteście samodzielni finansowo ? Pracujecie ?

Wspólne zamieszkanie

29 paź 2015 - 22:23:49

Właśnie, samodzielność ma duże znaczenie :)

Wspólne zamieszkanie

29 paź 2015 - 22:35:35

Co para to inaczej. U nas to było pomieszanie z zakręceniem. Po 1,5 roku przeprowadziłam się do miasta gdzie mieszkał ON, wynajmowałam kawalerkę, a ON tam pomieszkiwał 6 dni w tygodniu.. Tak oficjalnie razem przenieśliśmy się do większego mieszkanka po roku takiego pomieszkiwania. Docieranie w przypadku naszych burzliwych charakterów było trudne, ale daliśmy radę. Dziś już jako małżeństwo nie mamy wyjścia ;p

Przyjaciółka była z facetem 5 lat. Zaręczyli się i zamieszkali ze sobą. Związek wytrzymał 3 miesiące.

Inna para znajomych, znali się 6mc i zaczęli spotykać. Bodajże po miesiącu zamieszkali razem i są bardzo szczęśliwi. Już tak 4 rok im leci jak mieszkają razem. Zaręczyli się planują ślub.

Osobiście uważam że na pewnym etapie życia lepiej się sprawdzić szybciej niż później. Nie każdy daje radę funkcjonować ze sobą w życiu codziennym, myślę że lepiej wiedzieć to mając 23 lata niż 30.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CHOROBLIWA ZAZDROŚĆ