Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Rozstanie po kłotni

15 paź 2015 - 09:09:01

Cześć dziewczyny.
Mam pytanie. Jestem z moim facetem ( byłam ) ponad 5 lat.
Wczoraj sie bardzo poklocilismy i powiedzial ze chce sie rozstac, ze nam sie nie uda.. Nasz zwiazek byl bardzo burzliwy, ale ostatnie 3 miesiace byly spokojne i ukladalo sie miedzy nami duzo lepiej.. Jednak tym razem klotnia byla bardzo powazna, a on wyszedl z domu ode mnie bez słowa kończąc związek..

Nie wiem co robić, czy mam się odezwać do niego i próbować pogodzić czy uznać że to koniec.
Wiele razy już było tak że się rozstawalismy i wracalismy, ale tym razem jest to naprawde powazna sytuacja, zwlaszcza ze mial ze mna zamieszkac za tydzien...
Nie oddal mi rowniez kluczy do mojego mieszkania, nie wiem czy nie pomyslal o tym po prostu czy specjalnie.

On bardzo przyzywa swoja prace, wrecz nienaturalnie - bardzo duzy ma ona wplyw na jego humor, samopoczucie i wg. Niestety prawie co dziennie jest zly lub smutny przez nią. Przed wczoraj tez standardowo poklocil sie w pracy z kolegą i przez to zaczal sie odsuwać ode mnie i uciekał w samotność - powiedzial ze czuje juz rezygnacje z tego wszystkiego.

Co byście mi poradziły?

Rozstanie po kłotni

09 lis 2015 - 15:35:37

daj mu wytchnąć chwile to wszystko mu sie trafiło jak bat, jak ochłonie to myslę że pierwszy się odezwie

Rozstanie po kłotni

09 lis 2015 - 15:53:38

Ja bym się nie odzywała, daj sobie i jemu czas na odetchnięcie, trochę spokoju. Zatęskni to się odezwie, zobaczysz.

Rozstanie po kłotni

09 lis 2015 - 16:23:51

Powiem Ci tak:

"Jeśli zastanawiasz się czy to jest to - to znaczy że nie jest"

Byłam w kilkuletnim związku w którym rozchodziliśmy się 3 razy i za każdym razem miało być lepiej...

Dziś jest - z innym człowiekiem.

Zastanów się czy chcesz mieć rodzinę i czy taka osoba jest w stanie opanować emocje gdy pojawi się dziecko i będzie sto razy trudniej, że może stracić pracę, albo Ty możesz mieć wypadek i wymagać całodobowej opieki - mogłabyś na niego liczyć?

Czasem lepiej odpuścić i żyć swoim życiem - a nie życiem swojego faceta tłumacząc jego zachowanie kłopotami - Ty tez masz prawo do złego dnia, ale gdy brak szacunku... związek nie ma sensu

Rozstanie po kłotni

09 lis 2015 - 16:46:06

Dajcie sobie czas..

Rozstanie po kłotni

10 lis 2015 - 10:59:19

Cytat
elizabetha3city
Powiem Ci tak:

"Jeśli zastanawiasz się czy to jest to - to znaczy że nie jest"

Byłam w kilkuletnim związku w którym rozchodziliśmy się 3 razy i za każdym razem miało być lepiej...

Dziś jest - z innym człowiekiem.

Zastanów się czy chcesz mieć rodzinę i czy taka osoba jest w stanie opanować emocje gdy pojawi się dziecko i będzie sto razy trudniej, że może stracić pracę, albo Ty możesz mieć wypadek i wymagać całodobowej opieki - mogłabyś na niego liczyć?

Czasem lepiej odpuścić i żyć swoim życiem - a nie życiem swojego faceta tłumacząc jego zachowanie kłopotami - Ty tez masz prawo do złego dnia, ale gdy brak szacunku... związek nie ma sensu

Dobrze powiedziane...

Rozstanie po kłotni

10 lis 2015 - 13:03:56

na pewno nie możesz wyciągnąć pierwsza ręki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ktoś idzie? Dodatkowa rekruytacja! Podbijać!