Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Padłam. :D


Czy mamusiom robi się z mózgu kupka? konflikt

Polecam znalezienie na fb grupy "beka z mamuś z for";(bądź coś w ten deseń), wypisują czasami takie bzdury, że nie wiem czy nie masz racji..

Oczywiście,że nie można. To samo dotyczy trądziku,chorób wenerycznych i grupy krwi 0+

Sorry ale nie wiem co tutaj jest takiego śmiesznego.... kolejny zabobon czy o co chodzi, jak jestem tępa to mi to wytłumaczcie a nie zaraz robicie jakiś zlew z każdego ...

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Asia8408
Sorry ale nie wiem co tutaj jest takiego śmiesznego.... kolejny zabobon czy o co chodzi, jak jestem tępa to mi to wytłumaczcie a nie zaraz robicie jakiś zlew z każdego ...
Dlatego dziwi mnie założenie na szafie kolejnego śmieciowego wątku. Gdyby chociaż był zabawny ??

Hmmm... a nie jest?

Na podstawie mojej posiadanej wiedzy jest tak: kobieta w ciąży (przed ślubem czyli w stanie nieczystości-grzechu - lub jakimkolwiek innym grzechu nie powinna być matką chrzestną) kobieta w ciąży po ślubie jak najbardziej może być matką chrzestną

Inaczej ujmując: Do przyjęcia zadania chrzestnego może być dopuszczony ten, kto:
- jest katolikiem, bierzmowanym i przyjął już sakrament Najświętszej Eucharystii oraz prowadzi życie zgodne z wiarą i odpowiadające funkcji, jaką ma pełnić.

NAtomiast jeśli faktycznie dzieją się później jakieś nieprzewidziane skutki typu: jedno z dzieci jest chore (umarło, umarła matka, sa powikłania itp) to jest to karą Boża wynikającą z nieprowadzenia życia niezgodnego z wiarą (czyli np. ta ciąża przed ślubem.
Może chaotycznie napisałam ale ta co chce zrozumieć to zrozumie.
Nie widzę tutaj żadnych zabobonów, pozdrawiam.

O ile się nie mylę, to dziewczyny śmieją się nie z pytania a z odpowiedzi. To naprawdę tak trudno zrozumieć? Stwierdzenie, że dziecko nie ma nerki, bo chrzestną została kobieta w ciąży jest idiotyczne i dlatego padło pytanie czy matkom odwala.
Ja uważam, że matkom odwala tak samo jak i bezdzietnym- to po prostu chodzi o człowieka, a nie sytuację posiadania dziecka. Tyle samo jest głupich ludzi z dziećmi co i bez :)

pampersowe zapalenie mózgu po prostu uffkonflikt

Rozumiem ze truchlejesz o malenstwo, doskonale Cię rozumiem, ja bym tzmiała obawy,możę przesady itd,ale lepiej chuchac na zimne.Choć pewnie beda patzrec na Cebie jak na kosmitke

Cytat
Asia8408

NAtomiast jeśli faktycznie dzieją się później jakieś nieprzewidziane skutki typu: jedno z dzieci jest chore (umarło, umarła matka, sa powikłania itp) to jest to karą Boża wynikającą z nieprowadzenia życia niezgodnego z wiarą (czyli np. ta ciąża przed ślubem.
Może chaotycznie napisałam ale ta co chce zrozumieć to zrozumie.
Nie widzę tutaj żadnych zabobonów, pozdrawiam.

WHAT?
Czy TY nie obrażasz Boga? Nie jestem kościółkowa ale ukazujesz Boga jako małostkowego i mściwego. A podobno Bóg jest miłością. Idź do spowiedzi.

Otóż to za dobre wynagradza a za złe karze (w ten sposób również może wymierzać sprawiedliwość jak i swoją miłość) :)

dziewczyny, można się śmiać, a ja sama czekam, aż wybrana matka chrzestna dla mojej córci się rozsypie..

chodzi o zabobon, że jeżeli matka chrzestna podaje dziecko do chrztu będąc w ciąży, to jedno dziecko drugiemu odbiera zdrowie.

niby nikt w to nie wierzy, ale gdyby coś się stało, zgadnijcie kto kogo by obwiniał... ;)

jeśli wierzysz w przesądy to nie powinnaś być chrzestną

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki anty