Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Witajcie
Podobno zwracają 9zł na konto, a ja dostałam je tylko tutaj, jako zasilenie konta na szafie ;/
Nie potrzebuję tych pieniędzy tu, a na koncie.
Wchodząc w zakładkę saldo i wypłaty nie mam opcji, aby wypłacić te 9zł.
Co zrobić?

też chętnie się dowiem

nie zwroca.chca zebys je wydala tu :D

Droga Koleżanko niestety tych 9 zł nie odzyskasz na konto bankowe. Owszem w regulaminie jest wzmianka że pieniądze te są zwracane ale właśnie w postaci takiej jak pisałaś czyli będziesz miała je na koncie szafy. Możesz je wykorzystać np na promocję swoich rzeczy. Pozdrawiam i Witamy na szafie:)

Anonim

to nieuczciwe z ich strony. rejestrując się widziałam wielką wzmiankę, że oddają pieniądze. tak naprawdę biorą je dla siebie .. a ja potrzebuję tych pieniędzy. eh..

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

a dlaczego nie czytacie regulaminów?
same sobie jesteście winne...

poza tym to tylko 9 zł - nie przesadzajcie
a konto zweryfikowane to bardzo fajna sprawa, bo można tu sprzedawać, jesteśmy wiarygodni itd. - na allegro przy sprzedaży jednej rzeczy bywają takie opłaty, a tutaj opłata jest jednorazowa



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-27 21:53 przez xanthina.

Kasy nie zwrócą, nie licz na to. Dwa lata temu założyłam sobie tu konto, wpłaciłam te 9 zł i... dostałam maila, że nie może dojść do weryfikacji, bo do konta bankowego jakie podałam jest już przypisane jedno konto na Szafie. Zupełnie zapomniałam, że kiedyś pozwoliłam swojej córce skorzystać z mojego konta, żeby tu się zalogować. I co? Do tej pory kasy ani widu ani słychu, choć w mailach kazali profil zamknąć i obiecywali, że kasę zwrócą!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

@biedronka3433 prześlij proszę potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego dotyczącego usuniętego (niezweryfikowanego) konta na adres weryfikacja@firma.szafa.pl sprawdzimy Twoje zgłoszenie i jeśli wpłata rzeczywiście nie została zwrócona, oczywiście dokonany zwrotu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem nowa na studiach i traktują mnie jak trędowatą