Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

34 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Witajcie
Podobno zwracają 9zł na konto, a ja dostałam je tylko tutaj, jako zasilenie konta na szafie ;/
Nie potrzebuję tych pieniędzy tu, a na koncie.
Wchodząc w zakładkę saldo i wypłaty nie mam opcji, aby wypłacić te 9zł.
Co zrobić?

też chętnie się dowiem

nie zwroca.chca zebys je wydala tu :D

Droga Koleżanko niestety tych 9 zł nie odzyskasz na konto bankowe. Owszem w regulaminie jest wzmianka że pieniądze te są zwracane ale właśnie w postaci takiej jak pisałaś czyli będziesz miała je na koncie szafy. Możesz je wykorzystać np na promocję swoich rzeczy. Pozdrawiam i Witamy na szafie:)

Anonim

to nieuczciwe z ich strony. rejestrując się widziałam wielką wzmiankę, że oddają pieniądze. tak naprawdę biorą je dla siebie .. a ja potrzebuję tych pieniędzy. eh..

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

a dlaczego nie czytacie regulaminów?
same sobie jesteście winne...

poza tym to tylko 9 zł - nie przesadzajcie
a konto zweryfikowane to bardzo fajna sprawa, bo można tu sprzedawać, jesteśmy wiarygodni itd. - na allegro przy sprzedaży jednej rzeczy bywają takie opłaty, a tutaj opłata jest jednorazowa



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-27 21:53 przez xanthina.

Kasy nie zwrócą, nie licz na to. Dwa lata temu założyłam sobie tu konto, wpłaciłam te 9 zł i... dostałam maila, że nie może dojść do weryfikacji, bo do konta bankowego jakie podałam jest już przypisane jedno konto na Szafie. Zupełnie zapomniałam, że kiedyś pozwoliłam swojej córce skorzystać z mojego konta, żeby tu się zalogować. I co? Do tej pory kasy ani widu ani słychu, choć w mailach kazali profil zamknąć i obiecywali, że kasę zwrócą!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

@biedronka3433 prześlij proszę potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego dotyczącego usuniętego (niezweryfikowanego) konta na adres weryfikacja@firma.szafa.pl sprawdzimy Twoje zgłoszenie i jeśli wpłata rzeczywiście nie została zwrócona, oczywiście dokonany zwrotu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem nowa na studiach i traktują mnie jak trędowatą