Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

44 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Po kłótni... Odezwać się czy nie?

23 wrz 2015 - 17:51:11

Cześć. Mam głowę pełną myśli. Nie wiem co zrobić... Postanowiłam napisac tutaj, gdzie wszyscy będziecie obiektywni. Ostatnio wyszła dosyć głupia sprzeczka, padło troche przykrych słów po czym ja poszłam do domu, miałam dość tego odbijania sobie piłeczki. Juz dwa dni trwa cisza.. Nie wiem co zrobic odezwać sie czy nadal czekać w niepewności.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 19:42 przez Anonim.

Po kłótni... Odezwać się czy nie?

23 wrz 2015 - 18:02:04

kochana, ja jestem rok i 3 msc po ślubie, mamy razem dziecko i przed ślubem tez mieliśmy sprzeczki ostrzejsze niz Twoja i uwierz teraz jest jeszcze gorzej. zastanawiam sie czy nie odejść od niego. naprawdę bym chciała miec Wasze kłótnie i problemy. pozdrawiam i zycze pogodzenia ;)

Anonim

Po kłótni... Odezwać się czy nie?

23 wrz 2015 - 18:10:13

Czyli Twoim zdaniem powinnam pierwsza wyciągnąć rękę? Może to na pierwszy rzut oka blachy problem, ale nie chce też dać sobą pomiatac, bo właśnie później może być jeszcze gorzej...

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Po kłótni... Odezwać się czy nie?

23 wrz 2015 - 18:46:50

pytanie zasadnicze czyj był to pies ? i czy twój ślubny wiedział co jest powodem jego oddania ? po drugie w takiej sytuacji wydaje mi sie ze powinnaś sie do niego odezwać i to obgadać jesli tak bardzo kocha zwierzaka to może uda sie to odkręcić ? zawsze możecie wziąć pieska swojego którym będziecie sie opiekować . Punktem kłótni jest pies i od tego zacznijcie a co do przykrych słów to po prostu emocje wzięły górę (przeprosiny z obu stron powinny to wyjaśnić )ale warto byś ty sie odezwała pierwsza i oboje to wyjaśnili .

Anonim

Po kłótni... Odezwać się czy nie?

23 wrz 2015 - 19:43:19

Dzieki, zamykam wątek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wiara,kosciol,a chodzenie do kosciola