Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

maz i alkohol

31 mar 2016 - 09:14:21

U mnie nie ma tego problemu bo mój facet nie pije tak dużo, czasem napije się piwa ze znajomymi albo ze mną. Choć ze mną to raczej mało kiedyś bo mam dolegliwości wątroby w postaciu kłócia po spożyciu alkoholu w sumie nie wiem czemu tak jest bo raczej zdrowo się odżywiam, nie palę, a piję tylko podczas uroczystości.

maz i alkohol

31 mar 2016 - 09:29:32

mąż nie pije ani ja .
Od czsu so czasu oboje napijemy się wina do obiadu , oraz gdy jest wesele lub inna uroczystośc.
U mnie alkohol leżakuje i nikt nie ma potrzeby pić.

maz i alkohol

31 mar 2016 - 10:27:36

u mnie chlopak tez pil, wkoncu na przymus poszedl na terapię (na poczatku na oczyszczanie organizmu, potem tabletki i woda, zwykla niegazowana)oraz kilka rozmow z ksiedzem, bo to on prowadzil terapie. Na ten moment pije czasem, okazjonalnie, ale umie odmówić, przynajmniej widac, ze sie bardzo stara. A jak juz ma dość to zawsze sie "klei" do mnie i mówi, kochanie chodźmy juz, spac mi się chce :DDD wtedy wiem, ze walczy ze sobą, żeby sie nie upil do końca.
Takze w tym przypadku terapia zadzialala, ale musial sam sie do tego przyznac i mu to wcale latwo nie przyszlo. Czasem jeszcze bierze tabletki, pije duzo wody jak ma ochote na wódkę, albo dzwoni do mnie, zeby tylko nie myślal o piciu.
Narazie jest ok, ale co bedzie dalej - tego nie wiem. Są różne sytuacje w zyciu...
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziadkowie i moja córka.. już nie mam siły:(