Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

ciągły stres - jak sobie radzić

28 sie 2015 - 15:02:08

HEj.
Od kilku dni po miedzy mna a moim facetem jest bardzo zle. Miał się wprowadzic do mnie od swoich rodziców w przyszłym tygodniu ale kiedy jego mama pokazala co potrafi zaczal sie wycofywac, za wszelka cene probuje udowodnic ze nam nie wyjdzie, że jest źle..

Wcześniej było też kiepsko, ale podjęliśmy probe ratowania i udalo sie na 2 miesiace az do teraz..
Niestety on w ziazku ze zla sytuacja, wyzywa sie na mnie albo nie odzywa sie w ogole. Wszystko to moja inicjatywa.

Ja juz nie placze, nawet nie jest mi smutno... Tylko non stop jestem zestresowana. Cały czas mam skurcz w zoladku, zle sie czuje.. To takie uczucie jakbym wlasnie w moim zyciu miala miejsce bardzo stresujaca sytuacja tylko ze 24h na dobę.

Nie umiem sobie z tym poradzic, ulge ale chwilowa przynosza rozmowy, ale wiem ze niektorzy maja juz dosc sluchania o tym samym. Jak sobie poradzic? Jak przezwyciezyc strach przed samotnoscia i odrzuceniem?

Ten zwiazek nie ma szans, ale nie umiem odejsc bo moj organizm reaguje w tragiczny sposob na mysl ze jego nie bedzie obok, a z drugiej strony co z tego ze jak wszystko sie uklada jest idealnie, kiedy przychodzi sytuacja stresowa i trudna gdzie trzeba podjac decyzje i on mysli tylko o sobie a mnie zostawia...

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

ciągły stres - jak sobie radzić

29 sie 2015 - 10:14:00

Współczuję, próbowałaś coś na uspokojenie brać (dobre są rzeczy w melisą,chmielem),zastanów się poważnie czy ten związek ma sens, jeśli już teraz są takie problemy to co będzie potem?

ciągły stres - jak sobie radzić

31 sie 2015 - 12:22:55

Jak ja bardzo dobrze Cię rozumiem...
U mnie stres pojawił się z podobnych względów. W sumie to nadal mi towarzyszy. Ból żołądka, brak apetytu, trudności z zasypianiem, snem. Próbowałam ziołowych leków i herbat, ale jakoś nie zauważyłam specjalnej różnicy.
Pomaga rozmowa i zajęcie się czymś, co wyczerpuje nas fizycznie. Hmm, np ścianka, rower, bieganie, ogólnie aktywność fizyczna:). Przynajmniej wtedy jesteś tak wyczerpana, że zasypiasz.

Anonim

ciągły stres - jak sobie radzić

31 sie 2015 - 12:35:36

lil a jak dlugo to u ciebie trwa? Masz na mysli rozstanie czy wciaz tkwisz w zwiazku ?

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

ciągły stres - jak sobie radzić

23 paź 2015 - 22:47:17

skąd ja to znam.. ah szkoda gadać, ale na szczęście znalazłam rozwiązanie [moderacja- link] dziewczyny wiem o czym mówie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-26 07:23 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kamizelka asymetryczna