Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Podwójnie zdradzona

25 sie 2015 - 12:21:23

Właśnie się dowiedziałam, że zostałam podwójnie zdradzona- przez faceta i przyjaciółkę...okazało się, że od kilku miesięcy mają romans. Jestem zrozpaczona, chciałabym ich zabić!
Perfidnie mnie oszukiwali, udawali, że im na mnie zależy a za plecami robili najgorsze świństwo na świecie :(

Wydało się przypadkiem... byłam na kawie u "przyjaciółki", dostała smsa, poprosiła, żebym odebrała...to była wiadomość od mojego faceta, pełna miłosnych epitetów itp. SPrawdziłam wcześniejsze wiadomości- romans trwa już jakiś czas.

Kazałam jej wszystko wyjaśnić, powiedzieć, od kiedy to trwa. Okazuje się, że ciągnęło ich do siebie od dawna a 4 miesiące temu wylądowali w łóżku (ja byłam wtedy na wyjeździe), przepraszała mnie, powiedziała, że tego nie planowała.

Chyba umrę z rozpaczy, dziewczyny powiedzcie mi- jak można być tak perfidnym? :(

Podwójnie zdradzona

25 sie 2015 - 21:59:50

widac ze to jakas marna prowokacja ;p zreszta kilka jest tu nowych glupich watkow i dziwne ze stworzone przez Anonima...

haha no i wszystko jasne - watek o kolesiu ktory mierzy damska bielizne rowniez jest Twoj.. Ten sam styl pisanie, trojkropek na koncu zdania i laczenie zdan myslnikiem. My nie jestesmy debilkami, trollu


P.S. ech watek ze zlosliwa tesiowa rowniez Twoj. Dobrze ze wakacje sie juz koncza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-25 22:03 przez chantarelle.

Anonim

Podwójnie zdradzona

25 sie 2015 - 23:18:36

@chantarelle bardzo bym chciała, żeby to była prowokacja, niestety nie jest :( wątek anonimowy bo chciałam się wygadać, a jestem tu od dłuższego czasu- niekoniecznie chce się chwalić, że to akurat mnie spotkało, wolałam się nie ujawniać.

na wątki o bieliźnie i teściowej nie trafiłam, więc nie wiem o czym piszesz ??

Podwójnie zdradzona

26 sie 2015 - 07:19:31

Prowokacja czy nie ale watek ciekawy:)
U nas była taka historia że szok .Są dwie siostry obie bardzo łądne, naprawdę muszę przynac jako kobieta że śliczne.Strasza pojechała do Niemiec do pracy poznała tak hindusa zakochała się.Przyjechali do Zakopanego i wzięli slub .Otworzyli malutką knajpke .Pewnego dnia okazało się że młodsza siostra jest w ciązy no i afera, szukają ojca .W końcu przyznałą się że ojcem jest hindus mąz siostry.Rozpętało się piekło tak że zamkli knajpke i w trojke wyjechali do Niemiec .W chwili obecnej mieszkają w trojke ,otworzyli kanjpe tam ,obie mają z nim dzieci i żyją razem.Wiem bo znajomi mieszkają blisko nich.Rodzina się od nich odwróciła matka i ojciec ze wstydu.U nas na Harendzie ludzie szczególnie ci starsi są bardzo wierzący, kościół i ksiądz to świętość.A takie coś to wstyd na całe miasto.
Także zdarzają się takie historie że koleżanka odbija faceta koleżance lub nawet siostra siostrze.

Podwójnie zdradzona

26 sie 2015 - 19:10:58

Haha, @filipekkrol u mnie "we wsi" było podobnie :D tylko facet chodził do jednej siostry, a wpadł z drugą, no i z tą drugą się ożenił :D czasami takie telenowele można oglądać na żywo :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

emu jak nie zostac oszukana