Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 16:22:38

@olalalalala dziękuję Ci bardzo za te słowa:). Postaram się może w ten sposób do tego podejść, boję się tylko, że on jest typem człowieka, na którego sztuczki wzbudzające zazdrość nie działają. Ja już sobie postanowiłam, że nie będzie tak jak dotychczas, a faktycznie zawsze byłam dla niego dostępna:(. To był mój błąd.
Nadal złość przeplata mi się ze smutkiem, rozgoryczeniem itd. Proponował już spotkanie po powrocie, ale mam pewne wątpliwości czy się godzić. Ranyyy, mam już swoje lata, a w tych kwestiach nadal czuję się jak gówniarz:(. Mam za sobą jedynie jeden 4 letni związek, który rozleciał się właśnie przez nadmierną zazdrość mojego byłego. Więc moje doświadczenie raczej jest nie wielkie, a typem flirciary nigdy nie byłam.

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 20:35:57

nie ma takiej mocy, żeby na niego te czary nie działały. no chyba ze mu totalnie nie zależy - to wtedy i tak masz sprawe jasną.

nie chodzi o flirt, ale wzmocnienie Twojego obrazu w jego oczach.

Anonim

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 21:00:45

Skoro tak uważasz pewnie spróbuję. A jak nie zależy wcale tzn, że się mną bawił, więc jeszcze gorzej:(.. yhh przynajmniej przejrzę na oczy.

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 21:23:42

Otrzymałaś z jego strony jasny komunikat, gdzie jest twoje miejsce w jego hierarchii. Daj sobie spokój, bo tylko będziesz się dłużej szarpać. Nawet jak podejmiesz gierki, to w ostatecznym rozrachunku Ty będziesz przegrana, bo stosując żenujące triki z komedii romantycznych popsujesz swój wizerunek w oczach innych i swoje sobre samopoczucie. Gdyby gostkowi zależało - inaczej by się zachował. Koleżanki można mieć i można z nimi wyjeżdżać, ale kobiety z którą się jest związanym emocjonalnie nie traktuje się jak "ukraińskiej" pomocy domowej.

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 21:43:53

alicja700 może i żenujące triki, ale nie z komedii ,a z dramatu życia . prosta psychologia bo działają
zawsze dziwiłam się że laski tak wypłakują do facetów
najwieksza zemsta to spektakularny sukces

Anonim

Nie wiem co zrobić

07 sie 2015 - 13:45:48

Nadal mam mętlik w głowie, ale sytuacja już niedługo się wyklaruje, powiem co mi leży na serduchu, itd. Ileż można się tak męczyć...:( Dziękuję dziewczyny za wskazówki i rady!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kredyt w anglii, a zobowiazania w polsce