Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 16:22:38

@olalalalala dziękuję Ci bardzo za te słowa:). Postaram się może w ten sposób do tego podejść, boję się tylko, że on jest typem człowieka, na którego sztuczki wzbudzające zazdrość nie działają. Ja już sobie postanowiłam, że nie będzie tak jak dotychczas, a faktycznie zawsze byłam dla niego dostępna:(. To był mój błąd.
Nadal złość przeplata mi się ze smutkiem, rozgoryczeniem itd. Proponował już spotkanie po powrocie, ale mam pewne wątpliwości czy się godzić. Ranyyy, mam już swoje lata, a w tych kwestiach nadal czuję się jak gówniarz:(. Mam za sobą jedynie jeden 4 letni związek, który rozleciał się właśnie przez nadmierną zazdrość mojego byłego. Więc moje doświadczenie raczej jest nie wielkie, a typem flirciary nigdy nie byłam.

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 20:35:57

nie ma takiej mocy, żeby na niego te czary nie działały. no chyba ze mu totalnie nie zależy - to wtedy i tak masz sprawe jasną.

nie chodzi o flirt, ale wzmocnienie Twojego obrazu w jego oczach.

Anonim

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 21:00:45

Skoro tak uważasz pewnie spróbuję. A jak nie zależy wcale tzn, że się mną bawił, więc jeszcze gorzej:(.. yhh przynajmniej przejrzę na oczy.

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 21:23:42

Otrzymałaś z jego strony jasny komunikat, gdzie jest twoje miejsce w jego hierarchii. Daj sobie spokój, bo tylko będziesz się dłużej szarpać. Nawet jak podejmiesz gierki, to w ostatecznym rozrachunku Ty będziesz przegrana, bo stosując żenujące triki z komedii romantycznych popsujesz swój wizerunek w oczach innych i swoje sobre samopoczucie. Gdyby gostkowi zależało - inaczej by się zachował. Koleżanki można mieć i można z nimi wyjeżdżać, ale kobiety z którą się jest związanym emocjonalnie nie traktuje się jak "ukraińskiej" pomocy domowej.

Nie wiem co zrobić

05 sie 2015 - 21:43:53

alicja700 może i żenujące triki, ale nie z komedii ,a z dramatu życia . prosta psychologia bo działają
zawsze dziwiłam się że laski tak wypłakują do facetów
najwieksza zemsta to spektakularny sukces

Anonim

Nie wiem co zrobić

07 sie 2015 - 13:45:48

Nadal mam mętlik w głowie, ale sytuacja już niedługo się wyklaruje, powiem co mi leży na serduchu, itd. Ileż można się tak męczyć...:( Dziękuję dziewczyny za wskazówki i rady!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kredyt w anglii, a zobowiazania w polsce