Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

jak zrobić loda parnerowi

14 cze 2016 - 21:27:07

zgadzam się!

jak zrobić loda parnerowi

19 lip 2016 - 16:56:46

W google jakieś przepisy się znajdą.

jak zrobić loda parnerowi

13 wrz 2016 - 09:19:31

Rzeczywiście takie pytania siegające sfer intymnych, jak to zalozycielki postu, zle wplywaja na opinie o niej :-) Z cala pewnoscia z tego powodu nikt Ci nie odpowie rzetelnie na Twoje pytanie,a nawet czesc osob szyderczo odniesie sie do Ciebie.
Ja Ci napisze,ze nie ma recepty, przepisu na to,jak sprawic przyjemnosc drugiej osobie. Tu sie klania wzajemne rozumienie potrzeb, dobry dialog z druga osoba itp.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

jak zrobić loda parnerowi

10 paź 2016 - 01:28:31

chyba zapominacie, że kobiety na "swoim" forum są po to by czuć się między sobą swobodnie i móc rozmawiać na każdy temat. Jak się nie czuła na tyle dzielna by zapytać wprost chłopaka, tylko chciała się doradzić bardziej doświadczonych kobiet to chyba nic złego. Może faktycznie samo określenie czynności jest specyficzne i nie brzmi ładnie, ale nie można ganić kogoś za to, że czuje się wśród was swobodnie. Jak komuś taki temat obcy/niemoralny/obrzydliwy to zwyczajnie przecież może przeskoczyć na inny ;-) Jeżeli chcesz to napisz do mnie na prv. ostatnio w zdaje się COSMO było o satysfakcji faceta, więc mogę Ci podesłać artykuł ;-)

Piszesz jak rasowa feministka, która brzydzi się PENISÓW - tak to straszne słowo, zaraz pewnie zostanę nazwana bezwstydnicą. To, że dziewczyna pyta o coś na forum gdzie czuje się swobodnie wśród kobiet nie jest niczym złym, jeżeli Ci nie odpowiada, albo Cię oburza jej post to sobie po prostu przeskocz na inny temat. Nie ma sensu najeżdżać na nikogo tylko dlatego, że uważasz się za intelektualistkę, którą sprawy seksu na forum obrzydzają. To już nie czasy gdy seks był TABU i polecam nabrać trochę dystansu.
Ps. Wszystkie święte a ja pamiętam jaki był szał na 50 shades of grey ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-10 01:35 przez wilczek_jagody.

jak zrobić loda parnerowi

19 paź 2016 - 22:53:42

może film jakiś o lodach oglądnij

jak zrobić loda parnerowi

01 lis 2016 - 08:29:57

Masakra zły

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

jak zrobić loda parnerowi

30 sty 2017 - 11:25:45

Proponuję obejrzeć jakiś filmik "instruktażowy" :)

jak zrobić loda parnerowi

25 maj 2017 - 20:35:12

jak to jak normalnie bierzesz do ust i śsiesz

jak zrobić loda parnerowi

16 paź 2017 - 12:21:31

Poszukaj w internecie, na pewno coś znajdziesz, co Cie zainspiruję pociesza

jak zrobić loda parnerowi

27 lis 2017 - 20:16:48

On Ci powinien powiedzieć, co robić dokładnie i w jaki sposób lubi. Nie ma uniwersalnej rady. Jedni lubią tak, inni inaczej. Powiedz mu, że wcześniej tego nie robiłaś. Chyba nie wstyd Ci powiedzieć mu, że to twój pierwszy raz? Bo to by było idiotyczne, gdybyś nie wstydziła się mu robić loda, a wstydziłabyś się z nim rozmawiać XDDDD

edit: o, dopiero widzę teraz że stary post :D Kto ciągle odkopuje śmiecie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-28 01:24 przez frecix.

jak zrobić loda parnerowi

10 sty 2018 - 19:32:37

A ja jestem ciekaw czy ktoś autorce pomógł i czy skorzystała z porad szafowych w tym temacie ;)

zweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

jak zrobić loda parnerowi

04 maj 2018 - 06:46:59

chyba was zaskoczę i się narażę pewnie ale zaryzykuje może ktoś musi to powiedzieć

większość facetów i ja stwierdzam ,że generalnie:
1)Kobieta,która potrafi uprawiać seks tak że ci uszy stają to super sprawa i rzadkość,chyba że należy do grupy doświadczonej,ale to nie znaczy ,że cie zaspokoić zechce,bo np nie chce jej siez lenistwa albo jej sie wydaje że wiecej zyska jak ci nie da sexu,co jest bzdurą,ale tak już jest...

kobiety przed 30 rokiem życia nie mają zielonego pojęcia o seksie,mają wysokie mniemanie o sobie,przykre ale prawdziwe.

Oczywiste jest też że jak masturbacji nie zacznie wcześniej uprawiać to o Orgazmie możesz posłuchać w TV, ale nie bardzo go doznasz.

Orgazm kobiety jest dla mnie bardziej ważny od mojego,większość lubi jak kobieta ma "dobrze" ja z tego powodu uwielbiam minetkę bardziej niż sam seks.
codziennie mógłbym to robić ale to dlatego że jestem ogólnie: uległym niewolnikiem. Ale jak nie doceniasz tego to <moderacja-wulgaryzmy>

i to jak mnie nazwiecie nie mając o mnie bladego pojęcia Zbokiem fetyszystą jest hipokryzja i zdaje sobie sprawę że jestem pozytywny
seks jest 90% wartością jaką dajesz facetowi i ty śmiesz to robić źle?! ale zepsucie moralne !!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-05 07:47 przez moderator.

jak zrobić loda parnerowi

05 mar 2020 - 16:37:29

A ja jestem zaskoczony tym, co przeczytałem w tym wątku. Zamiast koleżeńskiej rozmowy, większość to umoralniające zawodzenie lub kąśliwe uwagi (Angelina to zapewne jakaś stara zakonnica). A gdzie empatia i zwykła babska solidarność? Coś widzę, że nie różni się od "męskiej solidarności".

A jeśli kogoś ten wątek obchodzi to jako facet powiem tak: rozmawiajcie ze swoimi partnerami. Faceci też przykładają do tych spraw dużą wagę. Wiem, ze czasem trudno tak prosto w oczy. Najlepiej szukać kreatywnych sposobów na rozmowę. Pisać do siebie liściki i zostawiać pod poduszką rano, przed wyjściem do pracy itp. Generalnie sprawdza się zasada, ze do rozmowy na tematy intymne najlepiej wpierw stworzyć intymną atmosferę. Będzie raźniej, niżby rozmawiać w środku dnia, przy kuchennym stole.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odejść?