Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

39 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Witajcie, jestem tu nowa. Szukam pomocy. Rady. Jestem już długo ze swoim chłopakiem, mam 19 lat. Już dwa trzy lata temu rozpoczęliśmy życie seksualne, jednak uprawialiśmy tylko seks oralny. Po jakimś czasie zdecydowaliśmy się na seks klasyczny. Pierwszy i drugi raz był bolesny, czułam że moja pochwa jest bardzo ciasna i sucha, myślałam że tak musi być i uznaliśmy oboje że na pewno po kilku razach będzie lepiej i będziemy normalnie sie kochać. Jednak za każdym razem czuje to samo, mój partner twierdzi że bez problemu wchodzi we mnie i jestem w środku mokra a ja czuje jakby nie mógł we mnie wejść, co mamy zrobić? Staramy się aby gra wstępna była odpowiednia, mój chłopak mnie pieści i ufam mu bo jesteśmy długo razem i bardzo ale to bardzo chce sie z nim normalnie kochać. Nie wiem w czym tkwi problem, nie mogę się odpowiednio podniecić, nie czuję żeby było mi jak to mówią "mokro" pomóżcie proszę. Czekam na wasze komentarze :)

możesz się wspomóc żelami nawilżającymi

duży problem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 13:37 przez MaszaGudicz.

Popieram 1 koleżankę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-19 19:19 przez ewa277.

a może masz jakąś infekcję i to stąd te nieprzyjemne odczucia?

Mnie sie kiedys tez tak wydawalo ze jestem sucha od środka podczas stosunku ale później się okazało, że mam infekcje dlatego odczuwałam ból i dyskomfort. Może przejdź się do lekarza i powiedz mu co i jak :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

po ilu dniach od stosunku można zrobić test ciążowy