Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Wiele mówi się o przemocy, o tym, że ofiary mogą szukać pomocy, że oprawca może zostać ukarany, itd. Co z tego, jak ofiara z reguły nie chce pomocy, nie odejdzie od oprawcy i co najgorsze jeszcze się obwinia. Dla mnie to chore! Wyobrażacie sobie życie z kimś, kto jest alkoholikiem, katuje najbliższych, albo ich poniża i znęca się psychicznie? Ja nie. Nie mogę pojąć JAK MOŻNA tkwić w takim związku, jak nie odejść od takiego człowieka? Bo co? Bo ślubowała, miłość wierność i uczciwość do grobowej deski?! Zamiast ułożyć sobie życie na nowo, męczą się u boków pijaków albo damskich bokserów. DLACZEGO?! ściana

człowiek ktory nie osignie tzw. dna i swojego maksymalnego poziomu wytrzymałosci nie zmieni niczego w swoim zyciu mimo ze jest ono denne, beznadziejne itp. wszystko zalezy tez od nastawienia jak masz nastawienia do przyciagania takich to tak niestety bedzie, ale naszczescie nastawienia mozna zmieniac :) i w 99,9% osoby ktore sa z takimi co sie znecaja maja bardzo niska samo ocene a to im uniemozliwia trzezwe myslenie i wszelakie zmiany , wiec musza osiagnac pułap sowich mozliwosci i albo sie przełamia i zmienia albo tkwia dalej w bagnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:53 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pozbierać się po rozstaniu