Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

22 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Wiele mówi się o przemocy, o tym, że ofiary mogą szukać pomocy, że oprawca może zostać ukarany, itd. Co z tego, jak ofiara z reguły nie chce pomocy, nie odejdzie od oprawcy i co najgorsze jeszcze się obwinia. Dla mnie to chore! Wyobrażacie sobie życie z kimś, kto jest alkoholikiem, katuje najbliższych, albo ich poniża i znęca się psychicznie? Ja nie. Nie mogę pojąć JAK MOŻNA tkwić w takim związku, jak nie odejść od takiego człowieka? Bo co? Bo ślubowała, miłość wierność i uczciwość do grobowej deski?! Zamiast ułożyć sobie życie na nowo, męczą się u boków pijaków albo damskich bokserów. DLACZEGO?! ściana

człowiek ktory nie osignie tzw. dna i swojego maksymalnego poziomu wytrzymałosci nie zmieni niczego w swoim zyciu mimo ze jest ono denne, beznadziejne itp. wszystko zalezy tez od nastawienia jak masz nastawienia do przyciagania takich to tak niestety bedzie, ale naszczescie nastawienia mozna zmieniac :) i w 99,9% osoby ktore sa z takimi co sie znecaja maja bardzo niska samo ocene a to im uniemozliwia trzezwe myslenie i wszelakie zmiany , wiec musza osiagnac pułap sowich mozliwosci i albo sie przełamia i zmienia albo tkwia dalej w bagnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:53 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pozbierać się po rozstaniu