Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanie podstawowe: Jak chcesz kogoś poznać skoro nie chodzisz na imprezy?
Skoro nie pijesz, a na "na trzeźwo" jesteś zbyt nieśmiały? Skoro masz za mało odwagi żeby zagadać na ulicy? Skoro skreślasz dziewczyny ładniejsze, bo na pewno mają zły charakter? Nie namawiam Cie tu w żadnym wypadku do picia, ale coś na rozluźnienie może dodać Tobie trochę odwagi. Miłości nie znajdziesz siedząc w domu. Nie te czasy.
Dziewczyny wolą być zdobywane niż zdobywać ;)

I do Pana wyżej: Owszem taki facet to skarb, ale skąd mamy to wiedzieć skoro nie mamy okazji go poznać? Bo się wstydzi, bo u takiej na pewno nie ma szans, bo pewnie i tak jest już zajęta- można tak w nieskończoność.
A taki "skurczybyk/cwaniak" jest na tyle odważny, że nie boi się zagadać.

Więcej odwagi chłopaki! Kiedy jak nie teraz? Raz, drugi, piąty dostaniesz kosza, a za dziesiątym spotkasz tą jedyna ;)

Nie sądze żeby dziewczyny stroniły od porządnych facetów. Po prostu nie lubimy słabych charakterów - którzy rozczulają się nad sobą ( jak Ty), zastanawiają się nad każdym swoim ruchem, rozmową, osobą (jak Ty), piszą na damskim forum (jak Ty), są bardzo blisko ze swoją ciocią, babcią, mamą - biorą głównie pod uwagę ich zdanie (jak Ty), martwią się o wszystko i wszystkich i rozczulają nad sobą samym, konwenansami i niezrozumieniem... kobiety lubią facetów z zainteresowaniami - zacznij robić coś super, zaangażuj się na poważnie, bądź w czymś mistrzem ( nie w piciu, ćpaniu albo zaliczaniu panien), imponuj, nie pokazuj ,że jesteś ciapciusiem biednym do przygarnięcia ale facetem który zmieni ich życie, wprowadzi coś pozytywnego.

Krótko: znajdź zainteresowanie sobie chłopie bo nie pociupciasz nigdy

dla mnie facet nie musi być mega cwaniakiem, ani chamem ale też nie sfrustrowanym, biednym, zakompleksionym skupionym na sobie człowieczkiem

Porządny chłopak wcale nie jest skazany na samotność. Mój ukochany właśnie taki jest, spokojny, miły, poukładane ma w głowie, a ja bardzo cieszę się, że jest taki niż jakiś zbyt pewnym siebie, szalony i do tego bawidamek!

silvercat - dokładnie mój jest identyczny. spokojny, pewny siebie, skupiony na naszym związku a nie na "spódniczkach" i "rozchodniaczku", niecierpie takich "facetów", mój wie co ważne

Tez tam taki skarb w domu :) I zgadzam sie z dziewczynami wyzej ! :) Znajdz sobie zainteresowania i imponuj dziewczynie. Uwierz w siebie i przestan sie przejmowac opinia innych. Po prostu badz soba, nie zmieniaj sie :) Moj facet taki wlasnie jest porzadny, poukladany, wie co jest wazne w zyciu :) Dlatego go pokochalam. Byl niesmialy jak go poznalam, bal sie patrzec w oczy. Jednak jak zaczal na prawde byc soba. Nabral odwagi. Bardzo mi sie spodobal. Wiesz dlaczego ladne dziewczyny maja dupkow?! Bo normalni faceci boja sie do nich zagadac. Dlatego wez sprawy w swoje rece :) Tyle jest pieknych kobiet do zdobycia. Wystarczy zagadac :)

To dziala w dwie strony dzisiaj bardzo ciężko poznać takiego faceta jak ty a dziewczyny to już nie wspomnę.
Ja chcialam poznać takiego faceta ale mi sie nie udało i mam innego .
To wszystko zależy jaki jesteś nie możesz być bardzo nieśmiały malomówny bo wiekszości tego nie lubi.My lubimy być w centrum uwagi zdobywane lubimy flirt lekkie dotknięcie itd.
Nie możesz się też bać kiedy masz ochote caluj a nie pytaj to najgorsze co możesz zrobić.Nie widze twojej fotki nie mogę ci powiedzieć jaki naprawdę jesteś co musisz zmienić itd jak masz chęć napisz do mnie coś ci doradzę.
Kiedyś to ja byłam taka jak ty...

Co do takich facetów zapomniałam napisac był taki jeden co się z nim umówiłam ale od razu nie spodobało mi się ze dostałam kwiaty bo one do czegoś zobowiazują.
Nie czułam się z tym dobrze bo to pierwsze spotkanie oczywiście nie powiedziałam mu o tym żeby nie urazić.
Ale to nie tylko o to chodziło wydawało mi się ze przyjdzie wysoki mężczyzna a przyszedł ode mnie chłopak niższy i to już go skreśliło.
Najbardziej zaczął mnie denerwować jak pytał co będzie dalej jakby znał mnie kto wie ile, zachowywał sie tak jakby był zakochany.
Ja nie potrafie tak komuś powiedzieć wprost że mi sie nie podoba itd i zbyłam z tematu ale czekałąm tylko aż skończy sie te spotkanie a on był aż z Częstochowy.Dopiero na gg powiedziałąm mu prawdę.
Zaczął się wtedy użalać nad sobą i pytać co zrobił źle i chciał sie nadal spotkac zeby dac mu szansę.Tego nie cierpię jak ktoś coś chce na hama.
Żal mi było jego ale co miałam zrobić?

Inne spotkanie chłopak odpowiedał tylko pytaniem na pytanie tak nie normalnie niemowa.A potem się dziwił że to już koniec spotkania.
Tego sie nie dało wytrzymać wierz mi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 16:21 przez martusia877.

Ja długo zabiegałam o mojego faceta, bo tak jak wyżej piszecie trudno o fajnego, normalnego dla pięknej :) dlatego wzięłam sprawe w swoje ręce i jestem najszczęśliwsza na świecie od wielu lat!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 16:27 przez olalalalala.

Cytat
puchuskubatek
prawda jest taka, że kobiety wolą pewnych siebie. Mój mąż jest spokojny, poukładany, ale pewny siebie. I walczył o mnie kiedyś w tych dawnych czasach. ty chcesz mieć dziewczynę jako cel, a powinieneś chcieć mieć konkretną dziewczynę a nie byle kogo, oby był. Jak się koleżanka obraziła, to trzeba było o nią walczyć, a ty co zrobiłeś?
nie bądź ciapciuchem, to znajdziesz kogoś, bo jak na razie... też miałam kiedyś takiego nijakiego adoratora. po tygodniu powiedziałam, że nic z tego. nie da się być z kimś dla samego bycia i nie da się być z kimś, kto jest nijaki. ubiór tu nie ma nic do rzeczy i to nieprawda, że kobiety wolą dupków. Wzdychałam do kilku facetów w swoim życiu i żaden nie był dupkiem

Prawda też jest taka że współczesne dziewczyny w większości przypadków mają nas...ne w głowach jak cyganka w tobołku i nie wiadomo czego szukają . Dobra bryka , markowe ciuchy , gruby portfel u chłopaka i już mają kisiel w majtach . Przykre , ale prawdziwe .

W tym wieku dziewczyny sa poprostu "Głupie" wiekszośc z nich szuka "hama" "frajera" którego to ona bd musiała zdobywac. Ale niedługo jak bd starszy znajdziesz tą która juz cos w zyciu przeszła i wie co jest najwazniejsze :)

Cytat
Passionata
Cytat
puchuskubatek
prawda jest taka, że kobiety wolą pewnych siebie. Mój mąż jest spokojny, poukładany, ale pewny siebie. I walczył o mnie kiedyś w tych dawnych czasach. ty chcesz mieć dziewczynę jako cel, a powinieneś chcieć mieć konkretną dziewczynę a nie byle kogo, oby był. Jak się koleżanka obraziła, to trzeba było o nią walczyć, a ty co zrobiłeś?
nie bądź ciapciuchem, to znajdziesz kogoś, bo jak na razie... też miałam kiedyś takiego nijakiego adoratora. po tygodniu powiedziałam, że nic z tego. nie da się być z kimś dla samego bycia i nie da się być z kimś, kto jest nijaki. ubiór tu nie ma nic do rzeczy i to nieprawda, że kobiety wolą dupków. Wzdychałam do kilku facetów w swoim życiu i żaden nie był dupkiem

Prawda też jest taka że współczesne dziewczyny w większości przypadków mają nas...ne w głowach jak cyganka w tobołku i nie wiadomo czego szukają . Dobra bryka , markowe ciuchy , gruby portfel u chłopaka i już mają kisiel w majtach . Przykre , ale prawdziwe .
tak to sobie tłumaczą nieudacznicy. facet nie musi nieć worka kasy, by zrobić wrażenie, nie musi być umięśnionym półgłówkiem. musi mieć osobowość. a jak się jej nie ma, to szuka się wymówek. przykre, ale prawda.

Cytat
olalalalala
Nie sądze żeby dziewczyny stroniły od porządnych facetów. Po prostu nie lubimy słabych charakterów - którzy rozczulają się nad sobą ( jak Ty), zastanawiają się nad każdym swoim ruchem, rozmową, osobą (jak Ty), piszą na damskim forum (jak Ty), są bardzo blisko ze swoją ciocią, babcią, mamą - biorą głównie pod uwagę ich zdanie (jak Ty), martwią się o wszystko i wszystkich i rozczulają nad sobą samym, konwenansami i niezrozumieniem... kobiety lubią facetów z zainteresowaniami - zacznij robić coś super, zaangażuj się na poważnie, bądź w czymś mistrzem ( nie w piciu, ćpaniu albo zaliczaniu panien), imponuj, nie pokazuj ,że jesteś ciapciusiem biednym do przygarnięcia ale facetem który zmieni ich życie, wprowadzi coś pozytywnego.

Krótko: znajdź zainteresowanie sobie chłopie bo nie pociupciasz nigdy

dla mnie facet nie musi być mega cwaniakiem, ani chamem ale też nie sfrustrowanym, biednym, zakompleksionym skupionym na sobie człowieczkiem
racja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 18:58 przez puchuskubatek.

Cytat
puchuskubatek
tak to sobie tłumaczą nieudacznicy. facet nie musi nieć worka kasy, by zrobić wrażenie, nie musi być umięśnionym półgłówkiem. musi mieć osobowość. a jak się jej nie ma, to szuka się wymówek. przykre, ale prawda.

A łyżka na to niemożliwe i świstak siedzi i zawija . Dowiedziono naukowo .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 19:35 przez Passionata.

Taki porządny chłopak, aż szkoda go go oddawać w niepewne ręce nie odpowiedzialnej dziewczyny. Nie lepiej darować sobie przygody z dziewczynami.

Cytat
Passionata
Cytat
puchuskubatek
tak to sobie tłumaczą nieudacznicy. facet nie musi nieć worka kasy, by zrobić wrażenie, nie musi być umięśnionym półgłówkiem. musi mieć osobowość. a jak się jej nie ma, to szuka się wymówek. przykre, ale prawda.

A łyżka na to niemożliwe i świstak siedzi i zawija . Dowiedziono naukowo .
boże, kobieto, co ty wygadujesz... w jakim świecie ty żyjesz?

Cytat
silvercat
Porządny chłopak wcale nie jest skazany na samotność. Mój ukochany właśnie taki jest, spokojny, miły, poukładane ma w głowie, a ja bardzo cieszę się, że jest taki niż jakiś zbyt pewnym siebie, szalony i do tego bawidamek!
no bo prawda jest taka, że normalne kobiety wolą spokojnych, pewnych siebie facetów z poczuciem humoru, celem w życiu...

Skrajności jak agresywny mięśniak czy ciepłe kluchy mało komu się podobają. Autorze wątku - kiedyś miałam adoratora podobnego do ciebie. Nie da sie z takim być. No po prostu się nie da. tu nie chodzi o ubiór, kasę, agresję, czy inne bajery. Babcie, ciocie, mama? a ty o sobie zdania nie masz? Wybierasz nie za ładną laskę, by mieć więcej szans? Prawdziwy facet - jak już pisałam - wybiera konkretną kobietę, właśnie kobietę i się o nią stara. A ty się starasz o każdą napotkaną po trochu. i te dziewczyny to widzą. i takie zachowanie jest żałosne. Zacznij mieć jaja i własne zdanie a nie kleić się do każdej napotkanej. Tak robią małe szczeniaczki "weź mnie weź mnie weź mnie weź mnie" - do każdej napotkanej osoby. od takiego faceta ucieknie nawet ostatni paszczur na bezludnej wyspie. ciekawe, co by było, gdyby dziewczyna się nie spodobała mamie, babci i ciociom? niech zgadnę. Poszukiwania od zera. Mój spokojny biedny niemodnie ubrany student pokłócił się o mnie z połową rodziny. I takiemu facetowi można rodzić dzieci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 08:41 przez puchuskubatek.

puchuskubatek - dokładnie , dookładnie.
wybiera nie-za-ładną ... przedmiotowe traktowanie na maksa - a co jeśli ona odczuje ,że jest dla Ciebie nie-za-ładna.... ehhh

oczywiście, ze nie, moi znajomi siedzą na portalach randkowych, chyba najwiecje na buziak.pl bo podobno tam są mega ciekawi ludzie no i umawiają się na ranki raz wyjdzie a raz nie to kwestia czasu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fetyszyści, dziwne wiadomości